Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen mellényt vegyek sötétké...

Milyen mellényt vegyek sötétkék öltöny és világoskék inghez?

Figyelt kérdés
A nyakkendő csokór lesz, sötét kék az is.
2019. aug. 13. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyanolyat, mint amiből a nadrág van
2019. aug. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

# 1

Az öltöny mindig szett. Vagy nadrág+zakó, vagy badrág+mellény+zakó egy színű (azonos mintájú) és azonos anyagból van.


Ha nem járt hozzá és nem tudsz nagyon pontosan ugyanolyan színűt venni/csináltatni, inkább hanyagolnám. A csokornyakkendővel pedig inkább próbálj meg színt vinni bele. Ez a monokromatikus öltözködés nagyon ritkán néz ki jól.

2019. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Cuki vagy ketteske, meg a kioltatásod is, pont ugyanazt írtam mint te, csak nem rizsáltam annyit....
2019. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem ugyanazt írtad la. Azt írtod, olyat, mint a nadrág. Ebből semmi más nem következik, mint az, hogy olyan, mint a nadrág. Hogy ezt nem hagytad szó nélkül, hanem lekezelően megpróbáltad belemagyarázni az egészet, inkább azt sugallja, nem is értettél mögé többet (vagy ha rosszindulatú akarnék lenni, nem todod, mi az öltöny, de nem akarok).
2019. aug. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Az öltöny nem szettbe van, hanem külön kell a darabokat megvenni. Zakó,nadrág van, világoskék inggel, sötétkék csokorral. Felpróbáltam, jól néz ki a hasonló színű csokorral.


Viszont lehet meleg lesz és akkor a zakót nem fogom viselni, de akkor meg szerintem érdrmes hozzá megvennem a mellényt is.

2019. aug. 14. 12:45
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak arra is gondoltam, hogy egy eltérő de a színekbez passzoló mellényt vennék, de azt nem tudom, hogy milyen lenne.
2019. aug. 14. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Esetleg egy ugyan olyan kék mint a zakó és nadrág, csak mondjuk kockásan csíkozott.
2019. aug. 14. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!