Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek bőrszoknyához...

Szerintetek bőrszoknyához valamilyen egyszínű ing illik esküvőre?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék a bőrszoknyába lenni ..csak nem nagyon értek hozzá hogy mi is állna jól egy ilyenhez meg ami persze esküvőre is megfelel...
2019. aug. 17. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha ragaszkodsz a bőrszoknyához, akkor én mindenképp egy púder árnyalattal tompítanám. Akár egy szép, fáradt rózsaszín is szóba jöhet, vagy egy halványsárga, babakék.
2019. aug. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha már úgyis illetlenül öltözöl, nem mindegy? Semmilyen minőségben nem illik bőrszoknyába menni sem polgári, sem egyházi esküvőre.
2019. aug. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Ha az én esküvőmre jönnél bőrben, én elzavarnálak.
2019. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Esküvőre nagyon nem illik bőrszoknyába menni! Nekem is van, szeretem is nagyon, de soha nem venném fel esküvőre/lagziba, csak egy sima buliba!

A másik meg, hogy mikor lesz az esküvő? Mert azon túl, hogy nem illik, baromi nevetséges is lenne 30fokban! Nem nyárra való!

Nincs valami más ruhád?

2019. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem mehet a bőrszoknya,1# válaszadó jól írta valami,pasztell színű blúz mehet hozzá.Viszont meg kell említenem,hogy borzasztó maradi ls hisztis a többi válaszadó!Miért ne mehetne bőrszoknyába?Ma már teljesen elfogadott a fekete,fehér és

piros színek viselése,és kapaszkodj meg,lány létemre nadrágban fogok menni nem sokára esküvőre.Elég korlátolt lehetsz,ha elzavarnád egy vendéged az esküvőről,lesznek még komoly problémáid az életben,ha már most ilyen hisztis vagy.Szegény férjed csak sajnálni tudom! :) Kedves kérdező,nagyon divatos,csinos leszel ebben a szettben!

2019. aug. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még azt elfelejtettem, hogy milyen színű?
2019. aug. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nem illik, inkább utcai vagy egy buliba illő viselet.
2019. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Nem túl alkalmi az tény,viszont ha mindenáron azt akarod felvenni,akkor valami pasztel színnel vedd fel.
2019. aug. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!