Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek gáz ha egy fiú...

Szerintetek gáz ha egy fiú válogatja a szettét?

Figyelt kérdés
Az van hogy én a lányok szemébe jó pali akkarok lenni. De szerintem ahhoz valamilyen szinten kell egy öltöködési still és én azt megválogatom gáz?
2019. aug. 19. 12:09
 1/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%

Az a gáz hogy nem értelek...

Mert biztos öreg vagyok már...

2019. aug. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Most a fényvisszaverős mellényre gondolsz?
2019. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Több féle ember van.

Van olyan aki már gyerek kora óta oda figyel öltözködésére, elég jól össze válogatja, nem is gondolkodik el ilyen kérdésen, csak szeret vele foglalkozni.

Van olyan aki habár nem ad rá nagy figyelmet, de valahogy mindig sikerül neki jól öltözködnie.

Van olyan akit nem érdekel, és nem is figyel rá.

Ès van olyan mint te aki habár nem tud jól öltözködni, de iszonyatosan rágörcsöl és igen is szuperül akar öltözködni.

2019. aug. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz ha metro, vagy homo vagy.
2019. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem oda figyelek az öltözködésemre. Hetero vagyok😀 amúgy tudom nem kicsit hülyén fogalmaztam 😂
2019. aug. 19. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
amelyik férfi ezzel többet foglalkozik, mint egy nő, az nem férfi az én szememben. nekem 5perc eldönteni, mit vegyek fel.
2019. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!