Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gardróbcserén eladott ruhákból...

Gardróbcserén eladott ruhákból átlagosan mennyi bevételed van havonta? Kb. hány termékből jön össze? Milyen márkákat árulsz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 20. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Kb 3 hete kezdtem el feltölteni ruhákat. Nem postázok, ez ki is van írva. Megyeszékhely, nem kisváros. Senki még csak nem is érdeklődött.

H&M, New Yorker, és hasonló márkájú ruhákat,táskát, tettem fel.

2019. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Én Budapest és postázom is. Nem nagyon megy, semmit se tudok eladni, se ruha, se ékszer, se parfüm. 1-1- érdeklődő van, de az is alkudni akar csak egyre lejjebb és lejjebb. Régebben a krémmánián el tudtam adni egy csomó nem használt parfümömet, ma már ott sincs érdeklődő sem.
2019. aug. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem túl egyszerű eladni... Köszönöm a válaszokat ^^
2019. aug. 29. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Több éve tag vagyok, régebben sok eladásom volt, mára ez lecsökkent olyan 5-6 eladásra/hónap.
2021. febr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok (láttam jött új válasz, írok én is, hogy mi történt a válaszom óta:D ) KB 1 hónap után rájöttem akkor, hogy vállalni kéne a postát is. Körülbelül 1,5 év alatt 50 eladásom volt így, én is vettem több dolgot. Sajnos a posta sokszor drágult, már egyre kevesebbet vásárolnak tőlem is.. Én is kevesebbet vásárolok, sok ruha így már nem éri meg,hogy +1000 a posta..
2021. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!