Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS H&M-en az oldal valami...

SOS H&M-en az oldal valami irányitószámot kér, oda mit kellene írnom? L.

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 19:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kérdező a választ már megkapta. Nyilván a sajátját kell megadni, vagy ha bekamuz valamit, az meg az ő dolga.

Én már csak reagáltam a részletekre, "kommentekre".

De ha kötekedni akarunk, mondhatom, hogy pl. Szlovákiában pl. gyakran nem a saját irányítószámunk adjuk meg sok helyen, hanem csak az általános irányítószámot, ami lényegében a postafiók irányítószáma. Ebben az esetben már valóban lenne értelme a kérdésnek (ti. ha Szlovákiában történt volna az eset), és olyankor nyilván az adott cég (ez esetben a H&M) a pontos irányítószámnak örül jobban, abból tud több információt kinyerni.

Persze mindez most irreleváns, nem túl esélyes, hogy Szlovákiában történt az eset.

2019. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen saját irányítószám? Meg a házadé?? Miről beszéltek? :D

Mintha minden embernek lenne egy külön száma... :'D Irányítószáma a városnak / városrésznek / településnek van, ahol laksz. De az nem a TE irányítószámod. Meg nem a házad irányítószáma... Az a városé / településé. Atyaságos uramisten, mennyi idióta létezik.


Szerintem már harmadikas koromban tudtam hogy mi az az irányítószám, és azt is hogy mi a városunk irányító száma... Te meg akkora vagy, hogy neten rendelgetnél, de nem tudod mi az az irányítószám.

2019. aug. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!