Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílust képviselek?...

Milyen stílust képviselek? Tudnátok segíteni? 18/f

Figyelt kérdés

Ha olyan idő van vagy bundázott farmerdzsekit (fekete, a farmerdzsekiben a bunda fehér) vagy biker bőrdzsekit veszek fel, sötét színű póló(vagy vintage vagy fehér), sötét vagy kék farmer, meg csizma, esetleg valami sportcipo(adidas originals) meg vannak tetovalasaim, bár ez nem számít sokat, nem szoktam feltűnést kelteni velük,napszemüveg. Kb. Így kell elképzelni egy 25 fokos nem szellős napos nappalon: [link]

(Csak nekem nincs ennyi tetkom xd)


2019. aug. 23. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
25 fokban miért viselsz bőrdzsekit?:DD
2019. aug. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Urban chic men

Talán.

2019. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Ez szerintem a "drága volt a bőrdzseki úgyhogy hordom nyáron is hogy lássák az emberek milyen menő vagyok, de izzadok mint az állat úgyhogy kerülj el a buszon" stílus
2019. aug. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as, motoron fúj a szél...
2019. aug. 23. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad hogy motoron hordod. Ez kb olyan mintha megkérdezném hogy milyen stílus a gumicsizma kantáros nadrággal puccér felsőtesttel meg szalmakalappal, aztán amikor parasztnak neveznek hozzáteszem hogy amúgy csak horgászni szoktam így
2019. aug. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!