Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vennétek fel egy ilyen...

Hol vennétek fel egy ilyen cipőt? És milyen ruhával/outfit-el? Egyáltalán felvennétek?

Figyelt kérdés

Szelektáltam a cuccaim közt, és megtaláltam ezt a cipő/csizma szerű lábbelit. Még anno vehettem kamaszként, de egyszer se hordtam.

Ti mivel vennétek fel?

[link]


2019. aug. 24. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hosszított pulóverrel vagy egyberuhával szerintem divatos.
2019. aug. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmivel,bocsi de szerintem borzalom.
2019. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném fel. Szerintem nagyon ódivatú, bocsi.
2019. aug. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasétáltaláshoz fekete cicagátyával és bézs színű pulcsival.
2019. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen őszi csizma. Nem mai darab , de ne rakd kukába mert abszolut de ha ősziesen öltözöl fel hozzá jó lesz az összkép. Nekem is van ugyanilyen árnyalatú comb /és bokacsizmám ami enyhén hosszított csak.

Farmer + fehér jersey hosszú ujjú felső + egy elefántcsontszínű vagy bézses barbás kardigánnal, és feldobhatod az outfitedet egy úgyszínt alapszínű szövött sállal.(én átalában bézs színűt vagy szürke színűt szoktam váltogatni)

Más ruhadarabokat is hordhatsz hozzá kötött pulcsit vagy bármit de én azt tudom ajánlani hogy az összképnek legyen meg az az őszies feelingje ha ehhez a csizmához öltözködsz.

2019. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2005-ben volt egy ilyenem feketében. Emlékszem rá, mert egy nyaraláson vettem. De most már nem venném föl.
2019. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel, SZÖRNYŰ
2019. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!