Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rómeó és Júlia musical?

Rómeó és Júlia musical?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben 14.-én a Papp László Budapest Sportarénában lesz ez a nagy esemény. A kérdésem ezzel is kapcsolatos, és azokhoz szól akik mennek. Ti milyen ruhában mentek el? Kényelmes vagy elegáns? És gondoltok arra is, hogy nagyon későn ér véget, és visztek valami váltóruhát, vagy kabátot?


Kérnék nemet és kort is. A választ előre is köszönöm!



2019. aug. 27. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Elegánsan,nem viszek váltó ruhát,színházban sem öltözök át.222/N.
2019. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Előző micsoda öreg...
2019. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm.

Második válaszoló te is jössz? Te hogy vélekedsz erről?


Jöhetnek még válaszok.

2019. aug. 28. 18:56
 4/11 A kérdező kommentje:
1. válaszoló, linket tudnál küldeni, hogy milyen öltözékre gondoltál?
2019. aug. 29. 17:53
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

2-es vagyok.

Nem. (Úgy is kérted, hogy írjuk).

2019. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem klasszikus színházi előadás, az átlag néző kényelmesben, nagyon max sportos eleganciában megy.


Akik marhára ki vannak öltözve, azok mind vidékről jönnek, ők tényleg úgy állnak hozzá, mintha az Operabálba mennének és nem az Arénába.

2019. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én is így vélem kedves utolsó. Reméltem, hogy valaki majd leírja ezt, hogy biztossá váljon a döntésem.Pesti vagyok.És milyen lesz a te öltözéked? Tudnál linket küldeni, hogy körülbelül milyenben mész?
2019. aug. 29. 22:59
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ha mennék, akkor egy hétköznapi csinosabb öltözetben mennék. Estére egy csinosabb hosszúújút/kabátot vinnék, hőmérséklettől függően.

Pl. fekete farmer vagy nem farmer, de kényelmes de csinos nadrág, meg hozzá egy csini felső.

44/n

2019. aug. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen! :)
2019. aug. 30. 14:23
 10/11 anonim válasza:

Abszolút nem öltözöm ki, anyum sem.

Hosszú nadrág, mert mi az estire megyünk. Én inget veszek valószínű, anya meg valami fehér felsőt de az nagyon csinos, direkt színházba járós.

Aki tömegközlekedéssel megy, annak nagyon kényelmetlen lenne az ünneplő ruha. Mi kocsival megyünk de így sem öltözünk ki.

Majd figyeljétek meg, egyes emberek milyen göncökben, rongyokban jelennek majd meg. Ezen fogunk röhögni.


20/F

2019. szept. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!