Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A deichmannban kapható fila...

A deichmannban kapható fila cipők jók?

Figyelt kérdés

Milyen a minőségük?

El szeretnék menni majd egyik nap megnézni, igazából venni akarok egyet,de nem tudom megéri e

Tapasztalatok?


2019. aug. 31. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én Fila strandpapucsot vettem, botrányos minőség, 2 hónap alatt lekopott a festék, olyan, mint egy koszos, ezeréves papucs, ráadásul úgy izzad benne a talpam, egyébként nem vagyok lábon izzadós. Műanyag szemét. A lányomnak nyári szandált vettünk ugyanott, 1 hónap után szétnyílt elől a szandál, ugyanúgy műanyag belül, nagyon rossz választás volt.
2019. aug. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán strapabíróak.
2019. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól nézd meg, mert mi vettünk és később vettük észre hogy az egyik párja kicsit nagyobb.
2019. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tornacipőt vettem tavaly. Nekem nagyon bevált, strapabíró, nem válik le sehol a gumi, pedig rendszeresen van használva, picit a színe mosás kor enged, a belső talpbetét is kopik, de nem túlzottan gyorsan, az árát nekem maximálisan megérte, eddig annyi baja volt, hogy egy fűzőt cseréltem benne, de egyébként a kedvenc cipőm, mióta megvettem. Jó döntés volt !
2019. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!