Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cosplayhez muszáj paróka,...

Cosplayhez muszáj paróka, vagy az eredeti haj is megteszi?

Figyelt kérdés
Ash Lynx-et szeretném cosplayelni,és rövid,szőke hajam van.Nem tökéletesen ugyanolyan fazonú,mint az övé,de azért hasonlít.Nem tudom,hogy vegyek-e parókát,mert sok olyan bénán néz ki.Jó,ha a saját hajammal cosplayelem,vagy az úgy "gagyi"?

2019. szept. 7. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván nem kötelező, de szerintem a parókákkal könnyebb az "animés haj" hatást elérni, mint a saját hajjal, illetve beállítani is sokszor könnyebb egy parókát, mint a hajadat. Illetve ha jó helyről veszed a parókát, nem lesz "gagyi". Mindenesetre szerintem egyformán előnytelen a rossz minőségű paróka, és a rosszul beállított/lelapult/elaludt saját haj :'D Legalábbis láttam már példát rossz parókára és rossz saját hajra is, viszont sajnos jó parókára több példát láttam, mint jó saját hajra :'D

De ha csak egyszer-egyszer tervezel cosplayt, megoldható saját hajjal is, viszont ha rendszeresen akarsz cosplayelni, akkor elengedhetetlen lesz majd parókát is beszerezni :')

2019. szept. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Cosplay-hez nem kell feltétlen paróka, ha a te hajad is megfelelően tudod alakítani, ami a karakterhez szükséges.

Szóval: simán cosplayelhetsz a saját hajaddal. :)

2019. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú,két eltérő vélemény:D De köszönöm a válaszokat! Még várom a további válaszokat^^
2019. szept. 7. 17:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#1. vagyok, egyébként cosplayelek is, még annyi, hogy nekem is volt saját hajas cosplayem, de szerintem nagyon gáz volt :'D

Van tervem is, amit lehet, hogy meg tudnék oldani saját hajjal, de én inkább veszek parókát.

De ahogy gondolod, mint írtam én is, meg lehet oldani saját hajjal is, de saját tapasztalataim szerint a paróka jobb.

2019. szept. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A parókáksokkal jobbak, hiszen a megjelenített szereplők haja általában sokkal több, mint egy emberé.

Pl egy Daenerys hajat nem fogsz tudni megoldani saját hajjal szépen, hisz senkinek nincs annyi haja. A parókához is használt póthajat a kellékes a forgatáson.

2019. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!