Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az óvónők hordhatnak szoknyát...

Az óvónők hordhatnak szoknyát munkájuk során?

Figyelt kérdés

Óvónő szeretnék lenni, viszont igazából nem nagyon vannak nadrágjaim.

Nyáron hol szoknyában, hol egybe ruhában vagyok, télen pedig ugyanígy csak meleg harisnyával.

Én abban érzem jól magamat a legjobban.

Szerintetek ha ezt a hivatást választom csak a munkámon kívűl lesz lehetőségem a ruháimat hordani vagy óvónők is felvehetnek szoknyát az óvodába?

Ez a hivatás passzol hozzám szerintem a legjobban és ezt szeretném.


Mi a véleményetek??


19L



2019. szept. 11. 19:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem hordhatnak de nem túl rövideket meg azért nem túl gyakran. Amikor én voltam ovis csak néha volt az ovonő szoknyában de az is hosszabb volt.
2019. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jaj visszafogott ruhákra és szoknyákra gondolok, amik térdig érnek. És nem kihívóak.
2019. szept. 11. 19:29
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
A mi óvodánkban alig van olyan óvó néni, aki nadrágot hord. Nálatok miért nem lehet szoknyában lenni?
2019. szept. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom nálunk mindenki minimum térdközépig érő nadrágot hord.
2019. szept. 11. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Azt veszel fel, amit szeretnél, amíg az pratkikus, ízléses, és nem túl rövid, vagy kivágott. Mondjuk egy bokáig érő maxiruha nem túl szerencsés, mert lehajolsz megtörölni Ágika orrát, és a fél csoport a szoknyádon fog taposni.
2019. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt intezmeny valogatja...amit en ismerek es lattam az olyan, hogy az ovi nevevel feher es fekete munka polo, illetve x osszeget utalvany formajaban kaptak levasarolni minden evben egy olyan boltban ahol sima egyszeru munkas ruhak voltak. Fekete-feher kenyelmes nadragok illetve egyszinu nem kivagott polok.

Aztan ez par ev alatt lazabb lett, lehettek "otthoni" kenyelmes ruhaba.


Viszont a szoknyat nem tartom tul praktikusnak az oviban, ha arra kerul a sor, hogy ovono leszel az intezmeny ugy is elmondja mit var el, ha meg teljesen okes nekik akkor te latni fogod neked praktikus e dolgozni a szoknya. (De addig lehet mar reg megkedveled a nadragokat is)

Nekem volt egy korszakom amikor ejjel nappal feszulos farmerokat hordtam, ma mar nem birom magamon elviselni a farmereket.... csak ezert irom, hogy meg valtozhat a velemenyed arrol mi kenyelmes szamodra.

2019. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Nàlunk az óvónők szinte csak szoknyába járnak😊 nyilván nem mini, meg nem is maxi. A lényeg, hogy kényelmes legyen, ha lehajolsz, leülsz ne látszódjon ki semmid, ne érezd feszélyezve magad benne stb.

De nyugodtan lehet szoknyát hordani.

2019. szept. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk aki óvonő van maxit is hord múltkor is olyan hosszúban volt hogy taposta ahogy járt
2019. szept. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!:)
2019. szept. 14. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem alapjába véve igen. Max az adott intézmény házi rendje szabhatja meg. Nálunk kb az összes fiatalabb ovónő szoknyában volt. Teljesen megértelek, én is pont ugyanúgy vagyok vele, mint te: szoknyában, egyberuhában érzem jól magam leginkább, így szinte mindig ilyenekben vagyok, max az anyagok vastagsága változik. (Nadrágom néhány darab van összesen.) Szóval teljesen átérzem a helyzetedet, viszont én nem is a szoknya miatt aggódnék első sorban, hanem a harisnya miatt. Egy oviban nem biztos, h túl praktikus. Belecsimpaszkodnak a kicsik, beleakad valahova, vagy valamibe stb. Még vastag harisnyával oké, de vékonnyal nem egy életbiztosítás. Legalábbis szerintem, aztán persze lehet, h tévedek, de előbb-utóbb számodra úgy is ki fog derülni! :) Sok sikert hozzá, h össze jöjjön amit elterveztél! :)
2019. szept. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!