Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki free hug-os pólót...

Valaki free hug-os pólót ajánlani (lehetőleg külföldi oldalról)?

Figyelt kérdés
*Tud (hülye gyk nem engedi a kérdésbe írni)

2019. szept. 12. 17:09
 1/5 anonim válasza:
Még messze van a con, amúgy csak beírod és ki dobja őket ,ajánlani nem lehet mindegyik random minőségű és nem tudhatod hogy azt kapod e ami a képen van ,vagy hogy egyaltalanmindig ugyanazok csinálják
2019. szept. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ebay, Ali hasonlokon a legolcsobb, mindenféle feliratos van, biztos akad ez is. Viszont az olcsó vmi cérnavékony anyag lesz a drágább helyett meg inkább veszel egy megfelelő pólót és pólónyomdában megcsináltatod.

Két pólónyomó helyről szoktam rendelni, az egyik az onlinepolo a másik a letmicro, a pólót is náluk veszem. Több póló esetén jobban megéri.

Egyszer ebayen keresztül egy ausztrál polonyomo boltbol rendeltem, olcsóbb volt a másik féltekéről ideutaztatni.

2019. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi az a con?
2019. szept. 16. 01:06
 4/5 anonim válasza:
Ohh bocsánat a felvetésem miatt azt gondoltam a mondoconra szeretnél elmenni ami egy ázsiai kultúrás rendezvény ,az emberek igen nagy része csak ott /hasonló rendezvényen hord ilyen pólókat :) #1es voltam
2019. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, értem :)
2019. szept. 17. 02:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!