Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha jól akartok utcán...

Lányok, ha jól akartok utcán kinézni, akkor mit vesztek fel?

Figyelt kérdés

Színek szerint, összeállítás szerint is mondhattok. Linkelhettek is.


Csak légyszi ne ilyeneket, hogy csipkeruha meg magassarkú, hanem reálisat.


2019. szept. 12. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez annyira ostoba kérdés, hogy nemigaz. Olyan ruhát veszel fel, amiben jól érzem magam, nem az “utcának” öltözök fel.
2019. szept. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Bármit,mindenben jól érzem magam,van önbizalmam.
2019. szept. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
87%
Pont hogy szoktam csipkeruhát :D nem azt a tapadósat, hanem hosszabbat, bővebb szoknyarésszel. Vannak különféle egyberuháim, amik munkahelyre kellenek (rövidgatyában ciki lenne menni). Illetve simán farmer pólóval, tornacipővel. Vannak furább szabású kabátjaim meg pulóvereim. A ruháim 99%-a fekete.
2019. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ősszel a kedvenc összeállításom kötött felső vagy pedig blúz hosszú kardigánnal, hozzá bővebb rakott szoknya vagy testre simuló szoknya, mindkét fajtából a combközépig max térdig érőt szeretem, plusz harisnya, magassarkú bokacsizma és táska. De a kötött egyberuhák is jók, a lényeg hogy szoknyában csinosabbnak érzem magam, nőiesebbnek. Színben a bézs, barna, narancssárga, szürke, sötétzöld, bordó amit ilyenkor szívesen hordok, ezek a tipikus őszies színek.


Pl

[link]


[link]


[link]

2019. szept. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Soha életemben nem öltöztem fel úgy, hogy az volt a fejemben hogy az utcán jól nézzek ki. Az utcára ugyanis azért szoktam kimenni, mert valahova megyek, boltba, munkahelyre, bulizni, színházba, és ennak megfelelően öltözök fel.

Az egyetlen ruhadarabom aminek az a funkciója hogy az utcán szép legyen a télikabát, amiből egy térdig érő fekete, karcsúsított szövetkabátot hordok.

2019. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem a power outfitem egyértelműen vagy a full fehér vagy a full fekete öltözet.
2019. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szoknya, egyberuha, harisnya, meg ezekhez passzoló cipő. Főleg balerina, magassarkú, bokacsizma. A lábaimmal vagyok a legjobban megelégedve, ezért azokat hangsúlyozom ki leginkább. Nem azért öltözöm így, h jól nézzek ki az utcán, hanem mert így érzem jól magam. Sokszor otthon is ilyen ruhákban vagyok: vannak ilyen viseltesebb darabjaim, amiket utcára már nem vennék fel, de otthonra jó még. Néhány hosszított felső, szoknya, télen vastag harisnya. Nekem így sokkal kényelmesebb, mint nadrágban...


25/l

2019. szept. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!