Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek mi számít nőies...

Szerintetek mi számít nőies öltözködésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném, ha férfiak, nők is leírnátok, hogy szerintetek milyen ruhákban, hogyan felöltözve nőies egy nő?


Köszönöm!


F/23



2019. szept. 13. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

Ezek:


[link]


[link]


Én FÉRFI vagyok, a férfiaknak ezek.

2019. szept. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Stílusos,igényes ruhák és kinézett.Nem minden a ruha,hiába csinos egy nő,ha pl a hajára nem ad.
2019. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nem kur9vásat kérdeztek.
2019. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

#3

Nem is értem, mi bajod.

Én pl tavaly télen így mentem minden nap, mert nagy volt a hó:

[link]

És az a csizma jól védett.


Karácsonykor oké, nem azt vettem fel, hanem ilyet:

[link]

Praktikus is, tudtam hógolyózni a kesztyűben.


Meg amúgy megtanultam elkészíteni ezt a sminket:

[link]

És akkor ilyen igéző tekintettel nézek a kamerába és tök jó, nőies.



Amúgy.

[link]

[link]

[link]

2019. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Nőiesnek tartom az öltözködésem is. Általában egybe ruhákat hordok, magassarkúval. Ez télen csizma, nyáron szandál. Hozzá általában szövetkabátot viselek ősszel, télen.
2019. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez függ az adott nő adottságaitól is. Sok féle stílus lehet nőies, de nem mindenkinek áll jól. Pl ott a magas sarkú. Alapjába véve egy tipikus nőies darab, viszont aki nem tud benne járni, annak nem a nőiességét erősíti, hanem a trampliságát...

Én amúgy főleg szoknyát, egyberuhákat hordok, harisnya az alap, cipőből meg van jócskán. Főleg balerina, meg magas sarkú, bokacsizmák, belebújósok, Converse. Na pl az nem kifejezetten csajos cipő, mégis bele lehet illeszteni nagyon dögös szettekbe is. Szerintem a mai világban kb bármi lehet nőies öltözék, ha passzol a viselője stílusához, kisugárzásához. Pl az utóbbi időben divat az olyan naci, ami boka fölött végződik, és mindezt sportcipővel kombinálva. Szerintem így semmi nőies ninvs benne, viszont egy fekete vagy nem túl nagy lyukú necc harisnya, már nagyon sokat mozdít rajta a nőiesség felé...

2019. szept. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nő vagyok. egyértelműen szoknyában nőies egy nő szerintem. mondjuk nekem a munkahelyemen (iroda) alapból megkövetelik a szoknya és harinaci viselését de ez engem nem zavar sőt. nagyon is egyetértek vele és örülök neki.meg a pasiknak és az én barátomnak is sokkal jobban bejön.úgy vagyok vele hogy egy nő öltözködjön nőiesen. és télen is mindig szoknyába járok meg lehet oldani hogy ne fázzak: vastag harinaci elegáns csizma térdig érő szoknya. irodába fekete szoknyát viselek de ha máshova megyek akkor szeretem az extrémebb darabokat pl a kockás rakott szoknyát.szóval eléggé szoknyapárti vagyok el se tudnám magam képzelni nadrágba de azt hiszem nem is akarom jó ez így.
2019. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!