Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért pont csizma a csizma?

Miért pont csizma a csizma?

Figyelt kérdés

Vettem magamnak egy divatos csizmát annyi történt...Aztán elkezdtem gondolkodni,ott magamban,az univerzum eme kis szögletében,hogy miért pont ma?Csiz ma.Miért nem tegnap,vagy csiz előtaggal ellátott holnap,vagy bármely napszakunk!Csiz 12:00,akár csiz 14:28,Van-e valami történelmi oka eme rejtélyes tárgyi megnevezésnek.....A történelemben?Mi számitott akkor mának?!?Január,Február hmm??!Március?Stb.Ki volt az a személy történelmünkben aki megalkotta,és aznap,azon a szent napon lett a tárgy neve "Csizma"

Mire gondoltok?



2019. szept. 13. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lili, ezt te írtad ki?
2019. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj és aludd ki magad.
2019. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Lili.Köszönöm a menj aludni kommentet!Rámfér,tegnap emiatt nem aludtam semmit,nagyon leterhel lelkileg
2019. szept. 13. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én arra gondolok, hogy veszek egy villanyírógépet, és egy szőrös villát. Aztán pedig megírom rajta, hogy még mit gondolok.
2019. szept. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

🤣🤣🤣🤣

Ez nagyon beteg...

Pihenj picit.

A villa nyíró gép is hihetetlen🤗 amióta feltalálták nem nő szőrös villa

2019. szept. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sem rossz, én multkor a harisnyán gondolkoztam ugyanígy. Miért hívják így? A haris az egy madárfajta, vajon van e közük egymáshoz? Illetve, ha a haris egy madár, akkor mi lehet a nya? Még direkt rá is kerestem, h a madárka milyen hangot ad ki, de a legnagyobb belemagyarázás ellenére sincs hasonlóság, szóval ezt a vonalat elvetettem. Viszont utána tovább boncolgattam: ha risnya. Ha "risnya" jelent valamit, akkor annak a valaminek a feltételes módja lehet. Jelentheti azt, h fázol, esetleg hideg->ha fázol, ha hideg van. Így azért lenne valami értelme, jelentése.... Hát én eddig jutottam ezzel a gondolatmenettel, aztán bealudtam... :D
2019. szept. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!