Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az S-es kicsi rám, az M-es...

Az S-es kicsi rám, az M-es póló túl nagy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hosszban mindkettő kicsit hosszú, nyilván az M-es (zavaróbban) hosszabb.

Vállban túl nagy az M-es, az S-es meg épphogy jó.


Mosások után inkább tágulni vagy szűkülni fognak a pólók? Melyik méretet érdemes venni?


24/F



2019. szept. 14. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok neked okosat mondani... de én is úgy vagyok már vele, hogy egyszer fogok egy adag ilyen pólót, ami színben, anyagban tetszik, aztán elviszem egy varrónőhöz, és megmondom neki, hol hány centit rövidítsen. Egy katasztrófa az utóbbi időkben a pólók méretezése, azt hiszik, hülyékre mindet rálógathatnak. Nagyon elegem van ezekből a térig lógó szoknyaszerű vackokból.


Ha csak nem vagy zavaróan pocakos, akkor vegyél inkább S-est, azt kétség kívül a pólók nagy része idővel nyúlik, ócskább minőségűek nem is keveset, bár ez nem mindre igaz.

2019. szept. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keress pólót másik üzletben. Vagy másik fajtát ugyanabban az üzletben. Össze-vissza vannak már méretezve. Biztosan találsz olyat, ami pont jó.
2019. szept. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már 5 üzletben néztem eddig, mindenhol ilyen lógóhasú pólók vannak errefelé. :/
2019. szept. 14. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az öcsém 1-2 cm plusz minusszal 180 cm és ő leginkább a h&m-ből hord m-es pólokat, amik passzolnak rá méretben, egyáltalán nem ilyen divatpólora gondolok, ami szinte már szoknyának is elmenne. Egy pár s-es kinőtt natúr színű pólot nekem adott, 164 cm vagyok, max 2-3 centivel hosszabbak mint amit szoktam hordani, de nem zavaróan. Szóval én mindenképp megnézném a h&m-ben, de figyeld az anyagot, hogy ne legyen túl nyúlós szerintem!!
2019. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp az a baj, hogy nem a direkt hosszított divatpólókról, hanem a normál szabásúnak titulált tucatpólókról beszélünk, na a H&M-et is tipikusan beleértve, 10-ből 8 pólójuk bizony olyan. Oké, a szoknya túlzás, de a fenék aljáig elér az is. (És én is 180 felett vagyok, nem innen fúj a szél.) Megmondom, kik szeretik ezeket az elnyúlt szabásokat, a hátsójukat és kövér combjukat kitakarni kívánó elhízott leányzók, ép eszű ember ilyet nem vesz magára. Nem mondom, hogy 60 boltot végig járva nem lehet találni 1-2 passzoló méretet, csak akkor meg lesz valami elképesztő nyakkivágás, gomb, zseb, cipzár, fürt, taréj, hat kilós, világító márkafelirat, mindenféle halálfejek, csöcsök, rózsaszín sěggek, hupikék pálmafák, keresztek, félszemű szakállas szerecsenek és hadd ne mondjam még miféle rárajzolások - hát csináljon hülyét magából, aki kitalálta, mert ez már egy értelmi fogyatékos óvodáson is gáz. Én is nagyon szeretném tudni, hol lehet sima normális pólóhoz jutni, mert 6-7 évvel ezelőttieket vagyok kénytelen elővenni, és nyúzni a végtelenségig, akkor kellett volna még bevásárolni olyanokból előre, ha tudom, hogy ilyen világ jön...


Ma akármelyik S-es póló hosszabb, mint régen egy L-es volt. Úgyhogy az ember eldöntheti, hogy belefeszíti magát egy XS-esbe, amin az is kidomborodik, mit ebédeltél, vagy veszel egy vállban jó, combig érő M-est, mintha zsákban futnál. 10-ből 8 pólóra igaz, amit leírtam, az a 2 meg szinte biztos, hogy olyan színben vagy felirattal lesz, amit nem veszek fel.

2019. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös!


Teljesen egyetértek veled. Sajnos tényleg vadászni kell manapság a normális pólókra. :/


4-es: Néztem a H&M-ben is, ott is túl hosszúak az M-esek.

2019. szept. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!