Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Találtam a Hoxán egy szavazást...

Találtam a Hoxán egy szavazást! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A kérdés! Szerintetek melyik a cikibb? Egy tetovált nő? Jelenleg 80 szavazattal. Vagy szandál harisnya párosítás 162 szavazattal. Tényleg elfogadottabb a tetoválás egy nőszemélyen mint maga a nőiesség hangsúlyozása? Nektek mi a véleményetek?

2019. szept. 18. 04:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Szandál-zokni szerintem is.A tetoválás nem nem függő.
2019. szept. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Szandal harisnyaval...abban nincs semmi noies...akkor lenne noies ha egy szep szandalt vennel fel harisnya nelkul....
2019. szept. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A tetoválás csak az adott emberre tartozik, lehet nőies is, de ha nem az, kit érdekel, ha a viselőnek tetszik?


A szandál + zokni/harisnya reakciók majdnem mindig túldramatizáltak. Szeretnek rajta hőzöngeni az emberek. Engem ez se zavar különösebben.

2019. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

Én már évek óta folyamatosan áthágom a harisnya-szandál szabályt. Fázós vagyok még nyáron is, utálom, ha teljesen csupasz a lábam, így rendszeresen van rajtam, ha szoknyát vagy shortot viselek. Persze nem színes, és nem az a fajta, aminek feltűnő orrvarrása van, mert az tényleg nagyon csúnya.

A tetoválás viszont borzasztóan ciki, ha igénytelenül, átgondolatlanul, koncepció nélkül van elkészítve. Esküszöm, sokkal nagyobb bűntett egy gigantikus méretű, x sablonos minta közül találomra kiválasztott tetoválás feltűnő helyen, mint ha harisnyát viselsz szandállal.

2019. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg egyik sem ciki (ha igényesen van kivitelezve), bumm.
2019. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyik sem az! Illetve a szandál harisnya éppen lehet gáz, de nem feltétlenül. Igaz, h én ritkán hordok szandált, össz-vissz egy magassarkú alkalmi szandálom van, de mindig húzok hozzá harisnyát is. Olyat szoktam, ami hajszál vékony, és aminek nincs az a vastagabb orr része, és úgy igazítom be, h a varrása is a labujaim és a talpam közti mélyedéshez kerüljön, így nem kenyelmetlen, és ha valaki nem kifejezetten azt figyeli, akkor nem is látszik, h rajtam van. Szerintem kifejezetten csinos így használva, főleg, ha még a körmeim is meg vannak szépen csinálva. Arról meg nem is beszélve, h nem tapad a lábam a szandihoz, és a pántjai sem dörzsölnek ki. Sok más nőt is láttam már így pl szinházban, koncerteken (komoly zenei), és egyáltalán nem keltettek igénytelen benyomást. Mondjuk, ha valaki olyan harisnyával veszi föl, amelyiknek ott az a vastagított rész az elején, azzal már tényleg elég gázul néz ki, de egy igényes nő az ilyenre oda figyel. Aki pedig nem, az valószínűleg más dolgokban is hasonló beállítottságú.

A tetkó meg szerintem megint csak nem igénytelen. Már, ha normálisan van megcsinálva, nem pedig valami ismerős által, aki látott már ilyet... :D Vannak tipius csajos minták, azok sokak szerint még szexisek is, persze van olyan is ami szerintem nem feltétlenül lányra való, de ez meg már ízlés dolga. Nekem is van jópár darab, többek közt a lábfejemen is szóval én még fokozni is tudom a kettőt: tetoválás a lábon szandállal, és harisnyával... szóval, ha szandált veszek, akkor nálam minden játszik, még sem érzem cikinek...

32/n

2019. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindeniknek a válaszát!

Meglepődve tapasztalom hogy kivétel nélkül mindenki elfogadottnak tartja a tetoválást. Én a Hoxa szavazást úgy értelmeztem, hogy pl. két hölgy estélyi ruhában, az egyik tetkóval a lábán szandálban harisnya nélkül, a másik hasonlóan öltözve csak harisnyával, tetkó nélkül. Komolyan úgy gondoljátok hogy "nőkről beszélek" valaki a leves jelét kínaiul a bokája fölé tetováltatja az elfogadottabb, mint egy lehelet vékony nejlonharisnya szandállal? Csak mert talán látszódhat az orrvarrás? Ez komoly?

2019. szept. 20. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a szandál harisnyával rosszabb, mint egy tetoválás. Mert persze orrvarrás nélküli, blabla, de attól még látszik, hogy az harisnya. Ha fázik az ember, minek szandál? Ha nem fázik, minek harisnya?

Ellenben a tetoválások nagyon tetszenek, nyilván nem a szezámmagos csirke kínaiul, de szerencsére manapság már nem ez a jellemző.

2019. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Látod, kérdező?


Ennyi hülye ember van,az alja stílus előbbre valóbb mint egy nőies és csinos megjelenés.


Valóban eljött az idő egy újabb háborúra...

2019. szept. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!