Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vajon megvegyem az Adidas...

Vajon megvegyem az Adidas Superstart?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 2-3 éve élte fénykorát a Superstar láz, de én még csak most jutottam oda, hogy tényleg pénzt is szánjak ezekre a cipőkre. Őszre egyébként valami fekete sport cipőt szerettem volna, mert egyrészt az őszi pancsban könnyebb lenne tisztítani és fő a kényelem, de egyik nap megláttam egy boltban, és nem tudom azóta kiverni a fejemből ezt a cipőt. Nem a klasszikus fekete csíkosat venném, hanem a holografikus fajtát. Amíg gimis voltam, nem akartam megvenni, mert minden második lány azt hordta, de most az egyetemen az embereken szinte nem is lehet látni Superstart, és így számomra különlegesebb lenne a cipő, hogy nem minden lány hord ilyet. Szerintetek még így is megvegyem?
2019. szept. 29. 10:36
 1/3 Kisbar válasza:
50%
Szerintem feltétlenül vedd meg
2019. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik, akkor NE érdekeljen a divat és az, hogy a többiek milyen cipőt viselnek.

Véleményem szerint a sportcipők között a Superstar egy ritka elegáns darab, sokkal jobban mutat, mint egy ormótlan, amorf Yeezy, amitől falra tudok mászni, hogy mennyire ronda, de most mégis ez kell mindenkinek, insta celebeknek, mert “menci”... De ízlések és pofonok.

2019. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, akkor nem habozok tovább! :)
2019. szept. 29. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!