Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Adidas Superstar vagy Converse...

Adidas Superstar vagy Converse dorko? Melyik kevésbé ciki?

Figyelt kérdés
Hagyományos fehér alapon 3 fekete csík (Superstar) vagy rövidszárú fekete dorko (Converse). Ha belegondolunk mindkettő sajnos "divat" cipő. Mégis szerintetek melyik kevésbé tucatcipő?

2019. okt. 1. 16:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintem talán egy fokkal egyedibb a Converse, bár az is lassan minden 2. emberen, főleg tinilányokon látható. Nem csodálom, mert a fenti darab, a klasszikus fekete szinte mindennel kombinálható. Ugyanígy a fehér/fekete Superstar. Nekem mindkettő nagyon tetszik de picit ódzkodok tőlük a felsorolt okok miatt.
2019. okt. 1. 16:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Convers megoszlik abból sokan hordanak fehéret vagy pirosat,nem csak az alap szín van.Viszont nem hinném,hogy valamelyik is ciki lenne,a Superstar is lecsillapodott már,alig hordja valaki pláne az alap fekete-fehéret.
2019. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én több helyről hallom, hogy ciki, mert már nem divat. :D nekem pont azért tetszik már, mert annyira már nem látni.
2019. okt. 1. 16:58
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, de ha neked igen, akkor hordd. Nem lesz ciki attól, mert pár birka, akinek nincs saját egyénisége és csak a tömeget meri követni, azt mondja. Nem is értem...ha holnap egyik kijelenti, hogy ciki télen kabátot felvenni, akkor az összes pólóban mászkálna?
2019. okt. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én pedig most vettem újra a converse cipőt, mert imádom és csinos is-szerintem pont, hogy örökdarab
2019. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is a Converse felé hajlok, mert ahogy írtad örök darab, viszont szerintem már csak tavasszal veszek, mert jön a hideg.
2019. okt. 2. 13:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Most vettem fekete alapon fekete csíkos superstart. Egyik sem ciki, teljesen egyedi úgysem leszel, ilyen okok miatt hogy tucat meg ne mondj le valamiről ami tetszik. Ha összességében nincs jellegzetes stílusod akkor nem a cipő fog jellegtelenné tenni.
2019. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!