Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a csak1nap.hu...

Szerintetek a csak1nap.hu eredeti dolgokat árul?

Figyelt kérdés
Facebookon láttam meg ezt az oldalt és gyakran túl jó, hogy igaz legyen. Szerintetek eredeti vagy csak replica?

2019. okt. 3. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Fixen hamis ruhak. Haverom onnan rendelt tommy hilfiger polot de nagyon latszik hogy hamis
2019. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, a nagy márkák tuti noname Facebook oldalaknak forgalmaznak, akik jó fejségből tök olcsón neked adják.

Ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem is az. Ha márkás cuccokat akarsz, vedd meg a hivatalos üzletben és fizesd ki az árát.

2019. okt. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én többször rendeltem már onnan, és nincs panaszom az onnan rendelt termékekre. Persze én is feltettem már többször magamban a kérdést, hogy tényleg eredeti-e, de igazából nem érdekel, mert 1. nem járok olyan körökbe, hogy ez fontos legyen, 2. úgyse mondja meg senki azalatt a 3 másodperc alatt, amíg elmegy mellettem, hogy most eredeti vagy sem.


De ahogy írták, ha biztosra akarsz menni, és nagyon fontos, hogy eredeti legyen, akkor vedd meg máshol, ahol tuti, hogy az. Csak akkor vállald be, hogy egy Ralph Lauren termék 20-30-40+ ezer Ft, nem 10-15, mint a csak1napon a fake vagy sem.

2019. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!