Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen féle/fajta...

Szerintetek milyen féle/fajta ruha illene? (kép-lent) Nem tudok dönteni és nem is igazán tudom hogy mi állna jól :S

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek:

[link]


2010. júl. 15. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. szerintem pl egy tunika jól állna, amit mell alatt meg lehet kötni, és a hasrésznél bővebb.

jólállna olyan felső is, ami mellrészen ráncosabb, az nagyobbítja a mellet.

2010. júl. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm...Köszi a választ :)
2010. júl. 16. 13:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem válasz el középen a hajad, és szedd formára a szemöldököd, nagyon jól fog állni!!

aztán egy nagy gyöngyös fülbevaló, ami kecsessé teszi a nyakadat

a fehér nagyon jól áll a bőrszínedhez, már amennyire a képen látszik:) de szerintem jó:)

ahogy az előző válaszoló is mondta, mell alatt húzott tunika kéne, de nem pamut-elasztán keverékből, inkább valami vászon

vagy egy empire szabású ruha

csilingelős karperecek, egy boho táska, saru és kész is a nyári szetted. nagyon jól állna, csinos lennél így:)

pussz, sok sikert és ha tanács kell, írj nyugodtan!:)

2010. júl. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmmm...hát majd próbálkozom :) Ha valami akkor priviben írok ;)
2010. júl. 16. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!