Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Illik férfinak kalapban,...

Illik férfinak kalapban, sapkában, baseball sapkában lenni belső térben, és ha beteg a fejbőre?

Figyelt kérdés

2019. okt. 6. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen,még ha nem beteg akkor is nyugodtan ha már a nők sem veszik le a fejfedőjüket még vallásos helyen sem.
2019. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
A nőknek soha nem is kellett levenni sehol az illem szerint.
2019. okt. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az illem? Az egyenjogúság erre nem terjed ki?


Ha templomról beszélünk akkor a mondás szerint isten előtt mindenki egyenlő, az téves?

2019. okt. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan a büdös búbánatból veszitek, hogy a nőknek nem kell levenni. Köztudatban lévő illem szerint mindenkinek illik levenni, ha bemegy valahová.

Persze ha valami durva, látványos betegsége van, akkor érthető, ha nem veszi le.

2019. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira látványos,hogy téged ez zavar,akkor szerintem nyugodtan hordhatod.

Ui.:a nők régen takarták a hajukat és fejüket. Az ortodox egyházban ma is él még ez a hagyomány,de a muzulmán és ortodox zsidó vallásban is ez van.

2019. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nagyon csúnya a fejbőröd, akkor keress fel egy bőrgyógyászt, mert nem biztos, hogy a sapka kalap segít

2019. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4.

Honnan vettem? Mikor külföldön voltunk kirándulni akkor sok nő aki velünk volt a csoportban baseball sapiban simán bementek.

Meg filmen is szoktam látni, hogy nekik ez privilégium.

2019. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!