Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az a kabát ami nagy trend...

Az a kabát ami nagy trend volt az utóbbi években ki fog menni a divatból?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy az a kabát ami kb mindenkinek volt az utóbbi években, tudjátok ilyen zsinórral be lehet húzni a derekánál, szóval az mostmár ki fog menni a divatból, vagy megéri olyat venni? Itt egy kép róla: [link]

Mert ilyet szeretnék venni, de ha mondjuk ez már jövőre gáz lesz, akkor inkább nem.



2019. okt. 6. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Szóval ha valami tetszik neked, de nem veszed meg, mert az már nem divaaaaat, az szerinted gáz?

Szerintem inkább az gáz, ha tetszik, de csak emiatt nem fogod megvenni.🤦🏻‍♀️

2019. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ilyenem van már pár éve, de szerintem nem nagyon megy ki a divatból, fekete egyszerű darab, télre tökéletes.
2019. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Húha, te aztán igazi egyéniség vagy. :D

Nyugi, a tucatbutikok még tele vannak ezekkel a kabátokkal, úgyhogy idén télen még biztosan minden kislány ezekben fog futkozni. Jövőre lehet már a kukazsák lesz divat, sose tudhatod.

2019. okt. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Én idén vettem ilyet. Mondjuk eszembe se jutott azon filózni, divatos vagyok e 🤷‍♀️
2019. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Tetszik neki egy kabát, a nevét nem tudja, és azon filózik, hogy csak akkor veszi meg, ha még divatos. Ez csúcs.
2019. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi ésszel inkább ne vedd meg
2019. okt. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Na engem meg most az gondolkodtatott el, hogy ha még divat, hordjam-e... :D De fogom, mert tetszik.
2019. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Szóval abszolút irreleváns, hogy neked tetszik-e. Csupán az aktuális trendek szerinti megítélés számít. Ez kemény...
2019. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem még egy darabig az lesz
2019. okt. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért az összes bokazoknis, meg tüdőgatyás is így vásárol. Az a divat, akkor veszi, akár tetszik, akár nem.
2019. okt. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!