Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki a Vintage...

Rendelt már valaki a Vintage Vogue oldalról?

Figyelt kérdés
Elegáns téli kabátokat keresgélek, a Facebook pedig felhozta ezt az oldalt. Ránéztem, és teljesen odáig vagyok. Gyönyörű kabátokat találtam, az 50-es évek stílusában. Engem nagyon megfogott. Viszont, nem vagyok egészen biztos a méretezésben, hiába van leírva, hogy melyik méret hány centire jó. És ahhoz pedig túl drága a kinézett kabát, hogy csak úgy megrendeljem találomra. Ha esetleg valaki találkozott már ezzel az oldallal és van tapasztalata, ne tartsa magában.

2019. okt. 10. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bocsi nem ismerem az oldalt, de úristen ezek tényleg gyönyörűek, csak kár, hogy ilyen drágák. :(
2019. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Gyűjtögetek rá egy ideje.
2019. okt. 10. 11:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Off:

Kellett megmutatni :(

Most fáj utána a szívem.


Am biztos van visszakülési garancia

2019. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos én se rendeltem még, de az egyik munkatársamnak volt hell bunny márkájú kabátja, és élőben is olyan szép, mint a képeken. Mikor az van rajta, nem győzi megköszönni a dícséreteket.
2019. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. És bocsánat azoktól, akik szintén oda vannak most ezekért a cuccokért. Információként mondom, hogy próbaképp rendeltem egy nyakláncot. Nem mertem nagy összeggel kezdeni. Rendelés simán ment, és Magyarországra is szállítanak. Szóval, aki esetleg kedvet kap hozzá, csak hajrá.
2019. okt. 10. 17:39
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most miééért kellett? Vagy miért kellett nekem ránézni erre az oldalra? 😄

Gyönyörű dolgok vannak.

2019. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. 1000 bocsánat mindenkitől 😀
2019. okt. 10. 17:58
 8/14 anonim ***** válasza:

Én viszont köszönöm❤

Egy éve kutatok szép kabátok után, de általában csak olyat találtam, ami jó ronda sok pénzért😅

Ami meg szép, az olyan másfél milliónál kezdődött...

Szóval még egyszer köszi😄

2019. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szívesen. Ezek is drágák sajnos. Spórolok egyre én is. Apróságokat rendeltem, csak tesztnek, nem mertem nagy összeggel kezdeni. Elvileg pár napon belül jön a csomag.
2019. okt. 13. 16:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát, az biztos, hogy nem olcsó mulattság, én is nekiállok gyűjteni. De azokhoz képest, amiket én láttam... De tényleg, ki vesz ballonkabátot 800000-ért?

Ez még elérhetőbb árkategória. És tényleg szépek többségében. Ami rossz, hogy nem látszik a képeken, az a bélés. Télikabának megvenném, de ilyen épphogy ősz eleji, tavasz végi kabátnak sokallom. Szóval jó lenne tudni, mennyire bélelt.

2019. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!