Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Bubi Popi nadrág webshop és...

A Bubi Popi nadrág webshop és verseny kamu?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár hete felütötte a fejét nálam egy facebook.com/bubipopi/ vagy bubipopi.com nevű oldal, mely nőknek árul mindenféle jó tulajdonságokkal rendező nadrágokat tesizéshez, amik egyébként még jól is néznek ki. Azonban a képeken levő nadrágokon az áruház logója nincs feltüntetve, sem más márkajelzés, és igazából nem csinálnak forradalmi dolgot, mert más nagyobb márkák (gymshark, womensbest, trecnutrition, ryderwear de még nike is és stb.) gyárt ilyen nadrágokat.

A másik:

ez a webhsop meghirdetett egy versenyt: bubipopi.com/bubipopi-popi-szepsegversenye/, ahol keresik a legszebb naturál popsit, mindössze ilyen nadrágot kell rendelni és behashtagelni instán, meg elküldeni nekik képeket.

Na most már kb. 20 napja fut a verseny, mióta rátaláltam, és az fb oldal is csak augusztus óta megy, de nulla ilyen hashtaggel szereplő kép van instán, csak a saját képeik, ráadásul nekem kicsit kétséges a képek minőségéből, hogy nem lopott képek-e.

Nem regisztráltam ugyan, de ha jól érzékelem, a termékekért csak előreutalás lehetséges.

És sehol nincs semmi vélemény az oldalról, de FB-n is kint hagyták a vélemény funkciót, pedig a kamu oldalak általában letiltják, meg a közösség funkciót is.


Lehet, hogy a verseny csak reklámfogás és csak pénzzel húzzák le a hiú nőket? Esetleg silány minőségű a termék? Ha valakinek van tapasztalata írja meg légyszi! :)


22/L



#nadrág #testépítés #fitness #leggings #bubi #Pants #bubipopi #bubi_popi #bubi popi #yoga-pants
2019. okt. 19. 13:05
 1/1 anonim válasza:
100%
Szerintem kamu, Énis figyeltem a képeket semmi hir róla.
2019. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!