Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködjek, hogy...

Hogyan öltözködjek, hogy nőies legyek, ha közben nagyon vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Le akarom cserélni a ruhatáram, próbálok összeválogatni basic ruhadarabokat, amikben nem nézek ki úgy, mint egy anorexiára figyelmet felhívó plakát...(genetikailag ilyen vagyok, próbálok azért hízni...) szeretnék néha csajosabb is lenni, nem csak mindig farmer-bakancs-tornacsuka-póló-pulcsi...Kabátot is így szeretnék vásárolni idén, valami meleget, amit fel lehet venni szoknyával, magassarkúval, de farmerrel, bakanccsal is, de mindenképpen nőiesen szeretnék sportosabb is lenni, ha erre van mód... Ötletek? Segítsetek légyszi!

Linkelhettek is, szívesen fogadom.

25L



2019. okt. 20. 17:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy veszek valami egyszerű szabású szövetkabátot, de félek, hogy az hideg lenne most télen, erre meg nem találtam ötleteket, hogy valaki hosszabb, pufibb, bélelt kabát alá kertészruhát, vagy szoknyát venne fel, magassarkú bokacsizmával...:(
2019. okt. 20. 17:38
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


csak egy példa, ilyesmi ruhákra (is) gondoltam, ezeket mivel érdemes kombinálni kabát és lábbeli szempontjából?

2019. okt. 20. 17:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen ne aggódj, simán öltözhetsz nőiesen.

Amúgy az a baj szerintem, hogy te mindent akarsz. Nőies, sportos stb és ez nem megy így:)


Egy hasonló alakot nem tudsz mutatni mint a tiéd? Csak hogy tudjam hogy neked mi az "nagyon vékony".

2019. okt. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


kb ilyen vékony vagyok, csak nem ennyire izmos.

2019. okt. 20. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm hasonlított hozzád akkor, bár ő nem tűnt ilyen vészesnek. 170-175 höz volt 52 kg körül.


Szerintem ha picit takarni akarod a "vékonyságod" akkor érdemes picit pufibb (nem annyira simuló), de nőiesebb dolgokat venni.

Mondjuk a kötött dolgok sem rosszak lányokon pl:


bonprix.hu/style/garbo-nyaku-pulover-gombos-reszlettel-1414671322/?catalogueNumber=926523&return=ref


De egy csomó más szabás is van.


Ingeket is lehet hordani ami picit lazább, az is takar de ahhoz is lehet öltözni.

[link]


Szoknyából pedig vannak azok a laza szoknyák amik (szerintem) elég jól néznek ki.


[link]


[link]


Cipőnél meg szerintem annyi hogy ne a legnagyobb sneakereket, meg holdjárókat hord. Vannak esztétikus vékony tornacipők, balerinák, télen pedig nagyon jó bakancsok.


Én csajként 1 nap alatt megtudnám csinálni az egész éves bevásárlást az tuti:D Nőknek sokkal jobb cuccok vannak.

2019. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"jobb" értsd nem kell annyit keresni egy natúr cuccért hanem általában van mindenből sima, egyszerű (ezt onnan tudom hogy a férfi oldalról is kiszúrom hogy ott van normális férfi oldalon meg mintha 10 éveseket öltöztetnének a boltok)
2019. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akit mutattál csajszit, azon semmi izom nincs, egy deka sem.

Simán öltözhetsz nőiesen vékonyként is, sőt, én úgy veszem észre (én is vékony vagyok, csak nem ennyire) hogy vékony alkathoz jobban passzol az elegáns, nőies viselet, mint a sportos.

De apropó sport meg izom, edzeni nem próbáltál véletlenéül? És a mellé többet enni? Nekem az segített egyedül valamennyit, formásodtam sokat és vastagodtam is. Nem kardiora gondolok semmiképp! Hanem erősítés, izomépítés.

2021. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!