Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiuk! Manapság hord használ...

Fiuk! Manapság hord használ alvashoz pizsamát valaki?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen klasszikus, kezes-lábas pizsamát nem. Pólókban, trikókban szoktam aludni.
2019. okt. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Én kamasz korom óta meztelenül alszom, de egyébként vegyes a kép ismerősök között. Pont felvetődött nemrég a téma. A pizsamások, boxerosok, pucérok aránya nagyjából megegyezett.
2019. okt. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon tél van akkor én szoktam kezeslábas pizsit hordani, de most még szinte nagyon meleg van ahoz, így ilyenkor én csak egy bodyban alszok amit a feleségemtől kaptam:)! Szeretem nagyon mert az is egyben van az alsó felsővel.
2019. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Jelen. 24/F tudom sokak szerint gáz de pont letojom. Sokkal kényelmesebb anyaguk van mint egy sima pólónak vagy boxernek.
2019. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Én meztelenül szoktam aludni, csak magamra húzom a takarót, és ennyi.
2019. okt. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Minek felöltözni a pihenéshez? Ezt sosem értettem.

Az alvás , pihenés arról szól hogy megszabadulsz a tested csomagolásától és szabadon kényelmesen kinyúlva alszol.


Részemről ezért marad az egyszál fhasz.

2019. okt. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Csatlakozom.


Számomra is úgy kényelmes ha nincs rajtam semmi.

2019. okt. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában rendes pizsamát hordok. Ősszel, télen laza anyagút, kényelmes. Otthon alá nem veszek semmit, de ha idegen helyen, idegenek között vagyok, szoktam alá alsónadrágot is venni. Télen meleget, vastagabb anyagút veszek fel. Nyáron viszont már kevesebbszer veszek fel.

Egy időben én is úgy éreztem, hogy ciki, de ahelyett, hogy a pizsamát "nőttem" volna ki, inkább ezt az érzést nőttem ki :)

2019. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!