Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok Budapesten olyan...

Hol találok Budapesten olyan varrónőt aki tud varrni egy ilyen ruhát?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Lehetőleg olyat,aki szépen,precízen dolgozik és a kalapot is meg tudja csinálni.


2010. júl. 17. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam a kalapot külön erre szakosodott emberek csinálják láttam is róla előadást, hogyan kell.

A varrónők nagy része szerintem ennyire aprólékos kalapot nem tud neked csinálni. A ruhát is csak nagyon drágán és nagyon sok időbe telne.

Talán keress fel egy stylist-et vagy valami hasonlót, hátha tud ilyesmi ruhát szerezni vagy meg tudja mondani kit keress ilyen igényekkel.

2010. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon drága lenne.

Most ha egyszer-kétszer egy alkalomra felveszed, ahhoz nem éri meg, mert tényleg drága. Maga ezek az anyagok sem olcsók, vagyis egy része igen borsós és a hozzá valók, nah meg + maga varrónő munkája...

Szerintem gondold meg, hogy megéri e.

2010. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy most nézem, hogy ez lehet olcsóbb lenne, ha rendelnéd.

42,315.00 HUF a ruha itt, ahonnan linkelted. Varrónő sem igen csinálná meg olcsóbban (persze az anyaggal együtt).

2010. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Az a baj félek megrendelni mert nem nagyon tudom hányas kéne :S 173cm/51 kg-ra kb mekkora kéne?
2010. júl. 17. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
S-es talán, vagy XS-es. Max a hosszával lehet egy kis gond, hogy kicsivel rövidebb, de az sem biztos, viszont ha mégis, azon már könnyű változtatni.
2010. júl. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha még aktuális, akkor amazona.hu:D

Ők elég olcsón varrnak cp-ket, kalappal, minden kiegészítővel:D

2010. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!