Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran vannak bandás...

Milyen gyakran vannak bandás pólók a H&M-ben?

Figyelt kérdés
Most nincs a webshopban se az üzletekben pár hónapja még volt. Kb mikor lesz megint?

2019. okt. 26. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos folyamatosan trendet csinálnak valamelyik bandából, én a napokban is láttam.

Szánalmas. Aki a bandát szereti, az megveszi máshol, ezer erre szakosodott bolt, webshop van, nem vár arra, h a h&m eszébe jut-e valamelyik évben épp az ő kedvenc bandája. Aki meg csak megveszi, mert bandás póló, jaj de cukimuki és vsco meg egirl meg tököm tudja, de egy számukat nem ismeri kb, az magából csinál hülyét.

2019. okt. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert már vettem egyet ott és az kényelmes pl. amit a rokpincében vettem annak nagyon nem kényelmes
2019. okt. 27. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegnap lattam azthiszem metallica,ac-dc meg queen polokat, de nyilvan nem tudhatjuk h mikor mit akarnak “ piacra dobni”
2019. okt. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!