Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicsúszik a lábam a cipőkből...

Kicsúszik a lábam a cipőkből ez később a kopással, hordással múlik majd? (Skechers d 'lites)

Figyelt kérdés
Vettem egy Skecherst de gondolkozom,hogy vissza viszem, meg vsak itthon jarkaltam benne es hátul folyton kicsúszik az egyik lábam... méret tuti jó! Mással is volt ilyen?

2019. okt. 26. 23:43
 1/4 belapus válasza:

A kategóriát nézve, gondolom valamilyen számítógépes programmal szeretnéd megoldani a cipő méretének a csökkentését vagy a lábad megnagyobbítását.Valószínűleg van ilyen alkalmazás, de ez téged a valóságban nem fog kisegíteni.Amennyiben még növésben vagy, a lábad lehet valamivel nagyobb méretű, de a cipő nem lesz kisebb.

Esetleg egy vastag zokni és jó szoros kötés segíthet kissé.

2019. okt. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kicsúszik a lábad, húzd meg jobban a fűzőt. Ha még mindig kicsúszik, akkor ez úgy is marad. A cipő vagy gyártási, vagy tervezési hibás vagy mégsem a méreted.
2019. okt. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Haha, véletlen rossz kategória lett :D


Hát hátul sajna elég csúszós anyagból van

. Kíváncsi vagyok más is járt-e így ezzel a cipővel..

2019. okt. 27. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már most kicsúszik, akkor ez később csak rosszabb lesz
2019. okt. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!