Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért menő ma úgy öltözködni...

Miért menő ma úgy öltözködni mint azok a használtruhák, amiket anyám adott rám 5 évesen "játszóruha"-ként?

Figyelt kérdés
Értem ez alatt hogy bő, ámde rövid, nyakik felhúzott melegítő, tulitarka színes kopott esőkabát, szakadt edzőcipő, szines overál, stb. Nem tudom ezt minek nevezni, trash oldschool vagy nem tudom mi. Annyi hogy az ilyenek 5-10évvel ezelőtt ezek vér cikinek számítottak, és a szerencsétlen gyerek hordta általánosban meg gimiben, ma meg menőnek számít már.

2019. okt. 28. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Nálam is kiveri a biztosítékot, hogy most pont azok a “vértrendi”, rózsaszín filteres, tapadós gatyás Kylie Jenner majmoló csajszikák hordanak 3 számmal nagyobb, borzasztóan csiricsáré színű melegítőket és besz*rós csövesgatyákat, akiknek akkor eszükbe sem jutott volna, amikor ez még ciki volt.

Igen, most Billie Eilishka a menő, őt kell majmolni, és egyből trendí úgy öltözködni, mint aki frissen esett ki a detoxikálóból.

2019. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mert a divattervezők kicsit beteg elméjűek.
2019. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert mindig kell valami izgalmas. Most ez az "új" izgi. Néha bánom, hogy kidobáltam pár régi ruhámat, amit tiszta szívemből gyűlöltem annak idején, mert most tuti nagyon divatos lennék. De hát ez van, ha a jó oldalát nézzük, legalább a melegítők, meg a bő nadrágok kényelmesek. Most valamiért az "olyan csúnya, hogy már szép" hódít vagy nem tudom. De amit viszont szeretek 2019-ben, hogy lazán felvehetek 60-as évekbeli meg retro cuccokat, amikben 10 éve hülyének néztek. Igaz az utóbbit nem mondanám csúnyának, de ezzel csak azt szerettem volna kiemelni, hogy nem csak a fent említett trend van most.
2019. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fu ettől én is rosszul vagyok.Általában tetszenek az újhullámos trendek,de ez nálam is kiveri a biztosítékot.Annyira gáz,ezek a Bársony nadrágok nagyapám megejtő felsőjével.🤮
2019. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És kajak olyanok...
2019. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A divatban kár értelmet keresni. 50 éve miért jött be a tehenészlegények munka ruhája, a farmer? 45 éve miért volt divat az olyan trapéznadrág, aminek a szára eltakarta még a 45-ös cipőt is? Aztán pár évre rá miért lett divat a csőgatya? És sorolhatnám napestig. Mindenesetre bármi is ma a divat, a néhány évvel ezelőtti "beszartamgatyánál" csak jobb lehet!
2019. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!