Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők hány éves korig vehetnek...

A nők hány éves korig vehetnek fel miniszoknyát?

Figyelt kérdés
Hány év felett ciki miniszoknyában mászkálni az utcán egy nőnek?

2019. nov. 3. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha 50 évesen is nagyon jó alakod van, jól tartod magad, akkor szerintem még akkor sem ciki.
2019. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy farmer mini jól nézhet ki 30-40 fölött is. De pl testhezsimuló fekete miniszoknyát szerintem már csak 16 évesek hordnak szórakozóhelyre.
2019. nov. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem korhoz kötött. Hanem, hogy önazonos legyen a viselet. Ha megfelelő az alakja hozzá, ha az illető stílusába vág stb, akkor teljesen rendben van.
2019. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármeddig. Ha jó az alakja, illik a stílusához és az alkalomhoz bármikor hibátlan viselet. Na meg miniben is nagy a szórás, hosszra, fazonra anyagra is.

[link]

[link]


Mindkettő mini, de az utóbbiban reggel 8-kor kortól függetlenül hülyének néznének mert nem egy utcai viselet. Az előbbin meg senki nem lepődne meg egy csinos blúzzal.

2019. nov. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Addig, amíg illik hozzájuk.
2019. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is itt a sorsdöntő az alak lesz, meg a szép arc, nem pedig a kor. No meg maga az ember, a karakter, aki felveszi.


Mert ha valaki sekélyes és suttyó, akkor tök mindegy, hogy mit vesz fel, attól még sekélyes és suttyó marad, miniszoknya, kisestélyi, báli ruha ide vagy oda. Ismertem több ilyen lányt a régi, tágabb (haver haverja kategória) ismeretségi körömben, és én éreztem magam kellemetlenül, amikor jöttek ők is bulizni. Ezek az igazi, lakótelepi Éjjel-Nappal Budapesten szocializálódó, hangosan nyerítő, értelmetlenül és civilizáltan megszólalni képtelen lányok.


De persze ott van az is, amikor a lelakott testű, fáradt arcú 50+ -os nők vesznek fel ilyen ruhákat, és érzed azt, hogy olyanok, mint egy lecsúszott alkoholista örömlány.


Szóval nagyobb mértékben függ ez a kérdés az alaktól, arctól, karaktertől, stílustól (ami ad egy összképet), mint az életkortól.

2019. nov. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha szép lábai vannak egy nőnek, hordjon nyugodtan miniszoknyát, akárhány éves.
2020. aug. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!