Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sneakerheadek segitenétek?

Sneakerheadek segitenétek?

Figyelt kérdés
Szervusztok. Sneakerheadek segítségét várnám elsősorban. Nem régiben kezdtem belejönni ebbe a témába és egy szitut írnék le hogy ti hogy oldanátok meg. 2 sneakerhead haverom hozzáállása ütötte meg a fülemet. Az egyikőjük egy Adidas XPLR-rel kezdte, aztán Nike Air max 97, Adidas Pharell Williams Human Race, Adidas Yeezy és következő terve tán egy Triple S. Lényegébe tök jól fel van építve, és egyre komolyabb és drágább lépőket vett. A másik pedig úgy építette fel h Nike Air Force 1 high, low, AM97 és következőt még nem tervez egyelőre. Na nekem viszont van egy Nike Court liteom ami elég beated már, utána vettem egy Jordan Caballero Zoomot márciusban (elég ritka, konkrétan 1 hete találtam meg a nevét), október elején egy Adidas NMD XR1et a világosabb zöldet és egy fehér Am97-et. Viszont ez elég rendszertelen meg nincs is az hogy felépítve hogy mindig egyre jobb / drágább (relatív tudom) valamint ugye a két haveromnak kb all season, tehát rövid szárúak és feketék vagy a human színes. Nekem meg fehér a 97es és télire hááát… és azt találtam ki (már vevők is vannak) hogy eladom az Adidast és a Nikeot, a court lite az már kuka, a Jordan is egy erős 10/9 viszont az meg ugye mid, megy a szekrénybe és hogy mi ajánlanátok milyen cipővel kezdjem(újra) ezt az egész gyűjtést meg sneaker világot? Adias / Nikeba gondolkdok, rövidszárú és ár olyan 25-60k huf. köszi

#Putyin #sneakerheadek #seghitsetsetek
2019. nov. 7. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyedben valami limitált AF1et vennék.
2019. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!