Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Öltözködés

A kérdés

Hogyan rendelhetek a New Yorker oldaláról?

[link]

Erről az oldalról próbáltam rendelni, regisztráltam is, de még mindig nem dobja fel a lehetőséget, hogy valamit megvásárolhassak. Nem lehet rendelni, vagy én rontottam el valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: New Yorker, online, rendelés, weboldal, webshop, ruha, üzlet

nov. 8. 21:47  Privát üzenet  

A válaszok
Ugyanabban a cipőben járunk...

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 22:20 Privát üzenet
Csaj2112 nevű felhasználó válasza:

Nem lehet rendelni

A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont nov. 9. 18:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki rendelt már ruhát az amazon németországi oldaláról? Milyen a minőség? Ugyanolyan lesz a ruha mint a képen?
Footlocker oldalarol lehet Magyarországra is rendelni? Ha igen tudtok dobni 1 linket mert en nem találtam
Ha rendelek az orsay online oldaláról, kb mennyi idő mire megérkezik az üzletbe?
Pénteken rendeltem a H&M oldaláról ruhákat szerintetek mikorra jön meg? Mar nagyon varom😊
Rendeltetek már a Forever21 oldaláról? Megéri?
Ha 34-es nadrágokat hordok, rendelhetek 34-es bikini bugyit?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Öltözködés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!