Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felnőtt férfi komolyan vehető/...

Felnőtt férfi komolyan vehető/heteroszexuális/normális benyomást keltene ilyen típusú,19. században divatos nyakkendővel?

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon tetszik, de nem merem felvenni, hátha röhejes



2019. nov. 11. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

A heteroszexuálisra mindég fel kell hívni a figyelmet ha egy férfi el szeretne térni a "megkövetelt" már már egyenruhának minősülő szürke unalmas egyhangú ruházattól.


Amúgy mivel egy nyakkendő mindég is férfi viselet volt így nem hinném, hogy el kéne gondolkoznod ezen!


F

2019. nov. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elég jó a kisugárzásod, magabiztos vagy, akkor nagyon férfias lehet, de mivel kiírtad ezt a kérdést, inkább ne hordd.
2019. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2019. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 köszi! Hát ezek mind elég röhejesek, és szerintem b*zisak is... lehet, hogy ez csak a történelmi filmekben áll normálisan...
2019. nov. 12. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor ezek milyenek? :


[link]


[link]


Ezek inkább búzás nőkőn és röhejes mint a szallag ami szinte alig látszik.

2019. nov. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nincs igazad, ha egy nő férfiasan öltözik, annak a társadalom felé az az üzenete, hogy férfias nő, nem az, hogy leszbikus.

Egy férfi viszont társadalmilag sokkal kevesebb "hóbortot" engedhet meg magának büntetlenül, ha nem akarja megkockáztatni, hogy röhejessé válik.


Ez van, és ez van akkor is, ha a 15-25 éves korosztály még megengedőbb ezekben a dolgokban.

2019. nov. 13. 20:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudod miért van ez?

Ez a diszkrimináció?

Az ilyen felfogású emberek miatt mint te!

Ti viszitek tovább ezt diszkriminatív konzervatív kommunizmusból itt maradt részrehajlást a nők irányába.


Nálam ez megtörik mert én lebúzázok egy nőt simán ha férfinek öltözik mert pont ők vívták ki az egyenjogúságukat akkor vállalják a velejáró kockázatot is.

Csak azért mert férfinek születsz nehogy már ne öltözz aszerint mint a nők, ők is felvesznek férfi ruhát a konfortja miatt akkor én is felveszek emiatt nőit.

Te és a hozzád hasonlók a majréládák akik megakarnak felelni a társadalomnak, azaz másnéven az idegeneknek öltöznek.


Te még valószínű fiatalka vagy 20-30 éves mert ez az a korosztály aki a "szomszédnak" öltözik.

Én 43 évesen már leszharok mindenkit a véleményével együtt.

Éld meg ezt a kort és meglátod 40-től már másképpen fogsz gondolkodni.

2019. nov. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Biztosan nem fogok, mert most sem vagyok felszínes, és nem is mások elvárásai érdekelnek, hanem a saját értékrendemnek és világlátásomnak akarok megfelelni.


És igen, vállalom, hogy konzervatívan gondolkodom, de nem azért, mert begyöpösödött vagyok

2019. nov. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!