Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt a ruhát felvehetem osztály...

Ezt a ruhát felvehetem osztálytalálkozóra? Vacsi is lesz szal ki kell öltözni.

Figyelt kérdés
[link]

2019. nov. 11. 08:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
61%

Egyébként kérdező, azt veszel fel, amit akarsz. Ha képtelen vagy elfogadni, hogy itt 99%-ban mindenki ellenzi ezt a ruhát, az a te problémád, és még magyarázatot vársz, pedig jónéhányan már megtettük.

De tényleg olyan ez a ruha, mintha be lennél tekerve körbe egy függönnyel.


Hány éves vagy?

2019. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező megpróbálom megfogalmazni neked a többiek gondolatát:


Ez a ruha pont úgy néz ki, mintha leakasztottad volna a legolcsóbb miniruhát a kínai piacról, majd hozzá varrtad volna a függönyötöket, hogy kicsit "feldobd"


Nem tudom minek akart ez készülni, mert miniruhának, a diszkóba, túl színházias az átlátszó résszel, kisestélyinek meg a ruha szatén anyaga nem passzol, és legalább térdig kellene érnie.


Szóval ez a ruha nálam az a kategória amit sehova nem tudnék felvenni, mert diszkó ból kinéznének, hogy minek öltöztem kisestélyibe, az operáből meg kinéznének, hogy minek öltöztem szajhának.


Érted már a problémát?

2019. nov. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
71%

Drágám inkább vegyél fel egy szép szoknyát egy csinos blúzzal vagy inggel. Én meglátnálak kiröhögnélek ebben a ruhában. Annyira ízléstelen és ronda, gagyi hogy csak na.

Sajnos nincs ízlésed ez itt is látszik. Gondolom a képen te vagy. Nálam már az kiverte a biztosítékot hogy harisnyát vettél fel egy nyitott orrú és sarkú szandálhoz...ezek után hagyjuk is :D

2019. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező!

Ne is törődj ezekkel a bunkó válaszolókkal, egyszerűen szard le őket! Csak írígyek, mert nekik nincs ilyen szép alakjuk, mint neked! Vedd fel nyugodtan,ha jól érzed magad benne,,és kész!

42.Ffi.

2019. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

#24: szebb alakom van, és van ízlésem is.

A nyaklánc is nagyon gagyi.

2019. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Utolsó ohhh Devlamárole ilyen nagy sznobot mint te, régen láttam! Gondolom nem sokan szeretnek.
2019. nov. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nekem is szebb az alakom és az ízlésem is toppon van! :D Ez van. :D A kérdező messze áll ettől.
2019. nov. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!