Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Divatból kereszt nyaklánc és...

Divatból kereszt nyaklánc és dögcédulára hajazó nyaklánc hordása?

Figyelt kérdés

Utóbbira azt mondták jól áll és jól és néz ki, a Tankcsapda ezen adta ki a lemezét, lényegében egy pendrive, csak dögcédulára hajaz. Másik pedig egy kereszt, kicsit kisebb mint 5cm magas. Mit gondoltok ez divatból mennyire jó? Nekem nagyon tetszenek. :) 18/F


[link]

[link]

[link]

[link]


Ja meg egy ilyen gyűrű:

[link]


2019. nov. 13. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Divatból nem hordanék egy vallási jelképet, ha nem tudok azonosulni vele.


Divatból nem hordanék dögcédulát.


Ez az én véleményem, negatív számomra ha ilyesmiket látok egy fiú nyakában.


18/L

2019. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Gyűrű viszont tetszik, ez lemaradt.
2019. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A dögcédula szerű tankcsapdás számomra jelent sok mindent, hisz a metál a kedvenc zeném, és a tankcsapdát is nagyon szeretem. Metallica amúgy a kedvencem, ha olcsón találnék, hordanék olyant.

A kereszt pedig na az tényleg divat, de nekem nagyon tetszik, igaz a templomba járást abba hagytam bérmálásom után, és hitem elvesztettem egy tragédia miatt, viszont tetszik maga a kereszt és az a típusú nyaklánc.

2019. nov. 13. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Tankcsapda (a régebbi fajta :c ) király. Ezáltal a dögcédula is.

A gyűrű is tetszik

De a kereszt, hát azt inkább hanyagold. Még ha lovagkereszt lenne... XD Ha nem vagy hívő, ennyi erővel hordhatnál Dávid csillagot, vagy félholdat csillaggal is. De gondolom azt gáznak éreznéd.

2019. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Picit lejárt már ez, nem? 2008 körül hordtak a srácok ilyesmit.
2019. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!