Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zarában 2héten belül még...

Zarában 2héten belül még visszakaphatom a pénzem?

Figyelt kérdés

1 héttel ezelőtt vásároltam egy 20k ertékű fekete női kabátot, viszont rájöttem, hogy egyáltalán nem érte meg ilyen drágan. Megvan a blokkja, csak azt nem tudom, hogy ott a pénzt ilyenkor visszaadják-e. Azzal az indokkal fordulnék hozzájuk, hogy:"10 nappal ezelőtt vásároltam Önöknél ezt a ruhát és sajnos vissza szeretném hozni. Néhany hete elvesztettem egy ugyanilyen tipusú kabátomat, viszont azóta már szóltak, hogy előkerült. Van lehetőség az áru visszavételére, úgyhogy a pénzemet is visszakapjam?"

Tudom rossz duma, de legalább egy indok.

Mit gondoltok beválhat?



2019. nov. 17. 01:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Brutal rossz duma és elég ciki is ilyen hazugsaggal visszavinni.

Mondd meg az igazat, hogy itt úgy láttad érezted hogy a kabát tökéletes, de otthon probalgatva nem volt meg a szerelem. Mivel nem vagy zara vásárló, nem tudod mire elkolteni a pénzt így visszakered. Amúgy 30 napig vissza is adják, nyugi.

2019. nov. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van, ezzel a kifogással még a boltból is kiküldenének.

Köszi a segítséget :)

2019. nov. 17. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta az összes bolti árcédula stb akkor nem veszik vissza bármit is mondasz.
2019. nov. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!