Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barna, láncos műbőrcsizmámat...

Barna, láncos műbőrcsizmámat befogta a lánc. Mivel lehetne a nyomát eltüntetni?

Figyelt kérdés

Le akarom szedni róla a láncot, ami aranyszinű, de nem tetszik már. Nem is értem, hogy festhette szürkére a halványbarna csizmát?

Vizes ronggyal meg paraffinolajos vattával próbáljoztam és kicsit szedett le a szürke rétegből, de azért maradt bőven még, ami nem jön le. Sarok részén van.


2019. nov. 22. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem bróbáld ki mosószeres vizes rongyal , vagy esetleg jar mosogatószeres vizes rongyal. Ha van valami ehhez hasonló problémám, én mindíg ezt vetem be , és általában sok sikamika után lejönnek ezen szerek segítségével az ilyen dzsuvák mindenhonnan. Én úgy szoktam járni , hogy pl a farmer megfogja a fehér bőrhátizsákom, vagy nekem is volt már ilyen problémám, hogy valamilyen csatnak ott marad a helye a bőr anyagon. Cipőn vagy táskán. De nem lehetetlen eltűnetni.

Próbáld ki :)

2019. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!