Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti hogyan rendszerezit...

Lányok, ti hogyan rendszerezitek a fehérneműket?

Figyelt kérdés
Én egy szekrényben tárolom a bugyikat összehajtogatva. De pár nap elteltével mindig nagy a rumli. Ti hogyan oldjátok meg

2019. nov. 24. 08:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Dettó.
2019. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy, előbb utóbb úgy is rumli lesz, akkor is ha megoróbálom rendszerezni, úgyhogy már meg se próbálom.
2019. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Össze vannak hajtogatva és egymás tetejére vannak téve 2 stócban. Az egész egy dobozban van egyébként a ruhás szekrényemben. Figyelve veszem ki a bugyit, amit fel akarok venni, és így igazából sosincs rumli. De szerintem ezt nem lehet mindenféle fazonú, méretű bugyival megcsinálni.
2019. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Cipős dobozok vannak a fiókban. Azokba van belerakva típus szerint. Nincs keveredés. Vakon is tudom mi-hova-honnan.
2019. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

A semmi kis tangáim felesleges hajtogatni.

Egy dobozban vannak, szanaszét.

2019. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%
nekem ez a lógatos hálós fehérnemű tartóm van, abban lehet rumli :D
2019. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Fiókban tartom, Ikeás vászondobozban. Nincs rendetlenség.
2019. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Fiókban tartom, összehajtogatva, állitva. Fazon szerint szétválogatva. Elég sok van, de nincs rumli.
2019. nov. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%
Régen megpróbáltam különválogatni, tangák-normál-francia, meg összehajtogatni, de tök fölösleges volt, mert úgyis pár nap után átláthatatlan lett. Most már elengedtem a rendszerezést, csak fogom, és beteszem a fiókba.
2019. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Metionin ***** válasza:
89%
Fiókban, a fiók egyik felében vannak a sportmelltartók, középen a sima melltartók, a másikban a bugyik, utóbbiak simán egymásra rakva. Nincs agy rendszereznivaló rajtuk mert mind egyforma. Csak kiveszem mindig a legfelsőt.
2019. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!