Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télre felejtős a sportcipő?

Télre felejtős a sportcipő?

Figyelt kérdés

Cipővásárlás előtt állok és nekem nem tetszenek a bakancsok. Sportosat szeretnék, de pl egy Nike SB Check solarsoft / Chron kevés, nem? Hiába hasítottbőr.


Tudtok ajánlani olyan cipőt, ami bírja a téli időjárást, de nem ormótlan nagy bakancs? Férfi kellene, 15k környékén max.


2019. nov. 24. 23:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Sportcipőből is vannak magasabb szárúak pl

[link]

2019. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és télen sportcipőben járok.
2019. nov. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vicc!


Munkavédelmi boltok webshopjait nézegesd!

2019. nov. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Úgy keressél, hogy túracipő. Ilyesmi fazonokra gondolok, csak úgy hirtelen:

[link]

2019. nov. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bakancsok is vannak sportosabbak. En egy ilyet hasznalok, 3. telem kovetkezik vele: [link]
2019. nov. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nézz be hervisbe, ott láttam 12k-ért akciósan egész jót, kilimanjaro márka asszem

-vagy decathlon, ott meg aztán a quechua-kból van rengeteg, ami sportos, de jól is néz ki


#1. amit linkeltél, fuu, ez nagyon ocsmány


[link]

[link]

[link]

[link]

2019. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Észrevettétek a két ellentétet a férfi öltözködésben?

Nyáron erőltetik a térdig érő rövidnek mondott szharokat, had süljél meg bennük, télen viszont a hideg ellen nem gyártanak térdig érő csizmákat!


A nőknél ugyanez pont a fordítotja!


Logika az kevés van, nehéz lenne keresve is találni benne!

2019. nov. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy tornacipőben voltam egész télen, hát nem tudom miért XD De van aki nem fázik sortcipőben sem, meg attól is függ mit csinálsz. Ha naponta 15-15 percet sétálsz a suli-melóhely közt még teljesen vállalható. De vannak élelt sportcipők is.

Dorkonak is vannak sportosabb téli cipői pl: [link]

[link]

2019. nov. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dorko...🤢🤮 oké fiatalos dizájn, abszolút menő manó, de mire fel kérnek el egy noname márkáért annyit, mint mondjuk egy klasszik Timberlake bakancs pl? Aztán elvileg silány is a minőség, egy másik kérdésben kifejtették
2019. nov. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!