Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok tippeket mondani...

Tudnátok tippeket mondani vagy linkelni képeket hogy egy kicsit jobban tudjak öltözni? 33éves férfi vagyok. Olyan sportos, vagy sportosan elegáns típusú ruhákban érezném jól magam. Köszönöm a hasznos tanácsokat!

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen az alkatod? Hány centi vagy, és hol hordod a súlyodat?


Milyen a szemed, hajad színe? Milyen a bőrszíned? Hideg vagy meleg tónusú a bőröd?


Mivel foglakozol? Aktív vagy ülőmunka? Iroda vagy melós?

2019. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be alapdarabokat eloszor. Legyen egy par sotet es vilagos chino nadragod. Legyen egy feher, egy fekete, egy sotetkek es egy szurke jo szabasu, slim fit rovidujju polod. Egy par sima belebujos kotott pulcsi, es 2-3 jo szabasu ing.
2019. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

174 cm vagyok 78 kg.Van egy kis hasam de átlagtól szélesebb hátam és vállam.Kékeszöld szemem van barna hajam ritkás, felfelé áll az egész.Normál bőröm van van nem világos és nem sötét.Fizikai munkát végzek munkaidőben bár szerintem ez tök lényegtelen.Munkaidő után illetve hétvégére szeretnék egy kicsit koromhoz megfelelő ruhát viselni nem mindig melegítőbe lenni meg épp ami a legközelebb van..

2. válaszolónak is köszönöm a választ.

2019. nov. 28. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Szilvalila, bordó, sötét türkizkék, mohazöld és vörös ami jól áll ehhez.

Kiegészítőnek a lilához, kékhez mustársárga is lehet.


Vegyél egy pár kockás inget, esetleg mintásat ha az tetszik.


Az inged és a zoknid színét párosítsd össze.


A cipőd, az öved és ha van táskád annak a bőre legyen azonos színű.

Fektess be egy jó minőségű bőr öv/cipő kombinációba. A műbőr nagyon észrevehető.

2019. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne biztos, hogy egyre gondolunk: keress rá a smart causalra.


Pl. nekem nagyon bejön az ilyen stílus, ami a vigyorgó férfin van (a zakót, öltönyt nem szeretem a férfin):

[link]

Tehát pulcsi, farmer, bakacsszerű cipő - szerintem jobban tudod, mi ennek a neve :D


Vagy akár ez a még casualabb:

[link]

2019. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!