Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sárga ruhák miért szinte...

A sárga ruhák miért szinte mindig indiai, arab, fekete, latin modellekkel hirdetik?

Figyelt kérdés
Asos-on figyeltem meg hogy ezeket a ruhákat mindig sötétebb bőrű emberekkel hirdetik csak úgy mint a narancssárga, lila ruhákat.
2019. nov. 30. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert sötétebb színű bőrön jobban mutatnak a sárga ruhadarabok. Sokkal jobban mint egy hófehér emberen.
2019. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Mert nekik állnak jól. Rajtam a sápadt pofámon reklámoznák, senki nem venné meg :D
2019. nov. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, rajtuk sokkal jobban áll. Most nagyon divatos a mustársárga szín. Hófehérkeként abban is olyan vagyok mint a mosott kaki :D
2019. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A sárga szín legtöbb (jellemzően meleg tónusú) árnyalata nagyon kevés embernek áll jól. Tudom, tavaly-idén volt óriási divat, de nem láttam túl sok embert, akin ténylegesen jól állt volna, kivéve persze a vöröses-szőkés, gesztenyebarna hajú őszeknek vagy tavaszkáknak, ami itthon elég ritka. A magyarokra a hamvasabb, “seszínű”, hideg típusok jellemzőek (én is ilyen vagyok).

Egy hamvas tónusú, szőkés hajú lány Micimackónak nézne ki benne, de akiknek sötétebb és melegebb tónusú a bőre (jellemzően arabok, indiaiak, sötétebb, rezesebb bőrű ázsiaiak, latinok), azokon mutat igazán előnyösen.

2019. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!