Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan veszik/vehetik a...

Honnan veszik/vehetik a Disney cuccokat azok akik facebookon árulják?

Figyelt kérdés
Van pár csoport amibe benne vagyok egy ugyan azokat a termékeket árulják az egyik csoportban edessegeket is árulnak amire németül vannak rairva a dolgok. Ezért gondoltam a Bécsi outletre. Szerintetek? Az egyik csoport Debreceni a másik pesti más a tulaj de kB ugyan az az ár és pont ugyan azok a termékek.
2019. dec. 3. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
csájna
2019. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem rendelik

Járnak "beszerző útra"

2019. dec. 4. 07:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Primark
2019. dec. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Lehet németben dolgoznak aztán ott olcsón megveszik valahol, aztán itt meg eladják feláron. Pl mi mindig kapunk apóstól tök okcsó de nagyon finom csokikat amiket Németországból hoz. De pl ruháknál én sem tartom kizártnak, hogy kínából rendel, vagy van valamilyen hely, ahonnan beszerzési áron hozzá tud jutni, vagy nagyon olcsón.
2019. dec. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Reggel mennek kocsival, este jönnek.
2019. dec. 4. 11:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Szabadka?
2019. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Primarkt
2019. dec. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!