Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Báli ruhát szeretnék venni...

Báli ruhát szeretnék venni tipp, hogy merre keressek?

Figyelt kérdés
A végzős bálomra szeretnék venni egy csinos ruhát, 40-50 ezer forintot tettem rá félre. Elsősorban Debrecenben vagy környékén szeretnék szétnézni, de nem tudom, hogy hol lenne érdemes. A Cool Fashiont már kinéztem, de szeretném, ha lenne több opció is. Tudtok nekem segíteni? Amúgy vékony, alacsony lány vagyok, előny, ha olyan helyet ajánlotok, ahol tutira van kis méret is.

2019. dec. 5. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Norizz-ba (fent vannak Facebookon) nézz be mindenképp, a Kálvin téren (ott amúgy is van 1-2 elegáns ruha üzlet). Illetve ha az online ruhavásárlástól nem riadsz vissza, akkor nagyon ajánlom az asos-t! Óriási választék, szuper árak, sokszor le vannak akciózva, rengeteg stílus. Ingyen cserélhetsz vagy visszakérheted az árát ha nem jó a méret vagy egyszerűen nem tetszik az áru.
2019. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!❤
2019. dec. 8. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!