Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény a festina óramárkáról?

Vélemény a festina óramárkáról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Festina órákról? Valakinek valami pozitív, negatív tapasztalata?

2019. dec. 5. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
én nem hordanék olyan órát amit az auchan üzletsoron árulnak, de egyébként megbízható
2019. dec. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, mi vele a cél. Mit akarsz venni...

Egyébként divatóra. Hugo Boss, Festina, Armani, Michael Kors, Tommy Hilfiger, Fossil, teljesen egy kaptafa. Nem egész életre szólnak. Jellemzően 40-80 ezer között mozog az áruk. Ha elromlik, nem igen tudják cserélgetni benne az alkatrészeket. Olcsó szerkezettel működnek.


Nincs baj az ilyen divatórákkal. Csak tudd, hogy mit veszel. Tehát ne akarj vele nagyképűsködni, mert egyébként ha órás szemmel nézed, akkor az óragyártás legalja :D. Ezzel nem leszólom, mert nekem is van divatmárkás órám.

Csak tudd, hogy az nem egy űbermenő dolog, mint ahogy nagyon sokan hiszik. Sajnos mai világ ott tart, hogy ha valakin van egy Armani óra, akkor eldobja az eszét mindenki. Közbe meg egy 70 ezres "gagyi" óra. De ha valakin van egy 450 ezres Longines, az meg senkinek se mond semmit.


Divatórákkal annyi tapasztalatom van, hogy egyébként merem ajánlani. Ha nem az a cél, hogy te bizony valami komoly órát vegyél, akkor simán lehet venni ezeket.

Az enyémekkel nincs gond. Egyik Hilfigeremnek nem működik az egyik segédszámlap gombja. De ritkán hordom azt az órát. Meg egyébként kb 6 éves óra.


A gond ott kezdődik, amikor valaki azt mondja hogy tesó vettem egy nagyon komoly, nagyon drága órát. És ott van a kezén egy 60 ezres divatóra. Szóval ja. Meg lehet venni, csak tudd hova pozícionálni :D.

2019. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az a célom hogy divatóra legyen..Az a célom hogy lehetőleg ne romoljon el pár évig és persze jól is nézzen ki. :D
2019. dec. 6. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Én valami rendes óragyártót ajánlanék. Nem tudom mi a rászánt összeg. Én valami Seiko kaliberűekben gondolkodnék.
2019. dec. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Festina, ha nem, egy rozsdamentes acél óratokkal és egy Miyota kvarcszerkezettel sokáig barátod marad egy óra (a kavrcórák jelentős része Miyotával működik, és ez több szempontból is jó)
2019. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletesen elégdett vagyok vele. Évek óta megvan. Masszív, egészen pontos, ebből fakadóan normális mechanikájú. Jó, nem egy automata, vagy kézzel készült csoda. Azonban ár-érték arányban szerintem nagyon is jó.
2019. dec. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon megbízható óra, nagyon elégedett vagyok vele. Már 20 éve megvan, komolyabb probléma nélkül. Eléggé alulértékelt márka. Ár-érték arányban nagyon jó választás.
márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!