Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Festina karóra vélemények?...

Festina karóra vélemények? Tényleg svájci?

Figyelt kérdés
Kinéztem egyet 45 ezerért , nagyon tetszik csak nem szeretnék s*art venni? Milyen óra márkákkal van egy szintbe kb. ?
2017. nov. 22. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kettő is van , nagyon elégedett vagyok velük, megbízható, stílusos, értékálló órák.
2017. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Vigyazz a Festinaval!!!! A Festina Spanyol, japan belsovel, nem sok koze van mar svajchoz... en egy Festina La Vuelta orat vettem fel eve ajandekba a sogoromnak, az elso alkalommal amikor allitani akart az idon (oraatallitas volt), kezeben maradt az allito szerkezet.... Festina szerviz jo magyar szokas szerint azt mondja, hogy garancia erre nem el, mert erobehatas erte es ezert tort el.... nem volt feszegetve, nincs egy karcolas sem az oran! Azt mondjak bizonyitsam be, hogy nem az O oraszakertojuknek van igaza.... szep hozzaallas! Mier nem nekik kell ilyenkor bizonyitani, hogy a hasznalo rontotta el (es az nem normal hasznalat kozben tortent). Ahol vettuk az orat, ott kb 1000 ora van a vitrinben es azokat is szoktak allitgani... az elado elmondasa szerint neha el is torik a felhuzo kar, erdekes, azt viszont megcsinaltak garanciaban... volt egy par oram, de meg az 5000 forintosnak sem esett ki a felhuzoja sosem....

Osszefoglalva vigyazz, hogy mit veszel, jol cseng a Festina neve, de a nem vagyok meggyozodve rola hogy minosegi orat es szervizszolgaltatast kapsz cserebe!!!!!!

2017. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mariann86 válasza:

Sajnos férjemnek születésnapjára vettem egy Festina órát 2 éve, azóta 8x volt a szervízbe.

Csütörtökön vettem át és ma már vissza is kellett vinni.

Állandó harc megy és már 20x megbántam, hogy meg vettem neki. Egy ilyen értékű óránál ez minősíthetetlen szerintem.

2021. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!