Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van aki ilyenkor is titokzokni...

Van aki ilyenkor is titokzoknit hord? Es ha igen miert?

Figyelt kérdés

#harisnya #zokni #titokzoni
2019. dec. 11. 08:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudtam hogy ez ekkora probléma. Nekem nincs is hosszú zoknim és nem vagyok tini
2019. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vannak!!! Hogy miért, mert nem normálisak!!!
2019. dec. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A személyeskedést tartsd meg magadnak úgy ahogyan a véleményedet is!

Mindenki magánügye mit vesz fel, nehogy már úgy öltözködjünk ahogyan az idegeneknek megfelel.

2019. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hisz' láthatod, ha jársz az utcán, hogy mit viselnek... Mondjuk most meleg decemberünk van, de rossz ránézni egyesekre, hogy mennyire ki van a lábuk. Ugye mire jó egyáltalán a zokni? Hogy ne izzadjuk össze, érintsük meztelen lábunkkal a cipőnket, amit belül ritkábban takarítunk általában. Egy titokzokni egy bakancsot nem tudom mennyire véd meg a bőrfelülettel való érintkezéstől... De hordják. Ugyan a kényelmességének miben létét sem értem, de az már az én bajom.

Hordják, mert divat, vagy mert azt szeretik.

2019. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14.

Mondjuk bakancsba nem titokzoknit veszünk és meg van oldva a probléma.

2019. dec. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én a harisnyára húzom, nem bélelt csizmákhoz. És azért mert harisnyában már sokszor fázik a lábfejem, amit ezzel küszöbölök ki. Azért titokzokni, mert másmilyenem nincs. Jah, és nem olyan titokzokni ami balerinához való, hanem olyan ami a bokám alatt végződik.
2019. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!