Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek már Yesstyle-ról?...

Rendeltetek már Yesstyle-ról? Tudnátok véleményt mondani a ruhák minőségéről és a méreteiről hogy mennyire arányosak? A one size méretek magasabb embereken nem túl kicsik?

Figyelt kérdés
Bármi amit meg tudtuk osztani ezzel az oldallal, rendeléssel, és vámokkal kapcsolatban azt megköszönném. :)

2019. dec. 11. 12:49
 1/2 anonim válasza:

Én kb 2 hete rendeltem onnan két táskát és két övet, illetve egy liptint-et. Well, nem hiszem, hogy az előre megbecsült időpontra ideér (december 15). :((((


By the way, más barátaim, akik onnan rendeltek teljesen meg vannak elégedve a minőséggel, a mérettel, az árral és a szállítási idővel is.🤷🏿‍♀️


Ha megjöttek a cuccaim, akk írok...ha érdekel lol

2019. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ohh amúgy még annyi, hogy ja baromi sok vámot kell fizetni.

I mean, ha rendelsz mondjuk egy pólót 4dollár értékben, akkor a szállítási költség lehet az árú értékének kétszerese is.

Ezért megéri több dolgot egyszerre megrendelni összesen 35dollár ertékben, mert akkor ingyenes a szállítás.


Amúgy most jut eszembe, hogy fél éve rendeltem onnan egy inget. A méret jó volt, a minőség meg elment (arérték arányban teljesen megérte)

2019. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!