Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vékony harisnya télen?

Vékony harisnya télen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én ilyenkor is 20-30 denes térd harisnyát veszek fel nadrág alá mert egyszerűen elég nem fázik benne a lábam. De többen is megerdeztek hogy biztos nem fázik benne a lábam? :) ha fázna vastagabbat vennék fel, na mindegy.

A kérdés más is hord télen vékony harisnyát vagy ez tényleg fura?



2019. dec. 12. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
50 denest hordok. Tavasszal szoktam 20-30ast.
2019. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Én zoknit hordok, ami nem ér a térdemig.
2019. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Jah, de nem húzok fölé nadrágot, ruhával hordom.
2019. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Én is vékonyat hordok nadrág alatt 15 esetleg 20 denest.

Autóval közlekedem, a munkám is olyan hogy keveset vagyok a szabadban illetve az irodában ezért nadrággal együtt pont elég.

Ha tartósan kint dolgoznék akkor nyílván már kevés lenne.


F

2019. dec. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Az enyém így néz ki:

Vékony vagy vastag térdig érő zokni, rá vastagabb nejlon harisnya és úgy a farmernadrág. Hosszú szárú csizmát vagy bokacsizmát veszek fel.

Ha szoknyát veszek fel, akkor:

Térdig érő zokni, rá vékony nejlon harisnya, rá vastag pamut harisnya és hozzá hosszú szárú csizma.

2019. dec. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én extrém fázós vagyok. Simán felveszem a 100 denes thermot a farmerom alá. És van, hogy úgy is fázom. Persze csak kint.
2019. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Én ilyen időben még szoktam, bár nem harisnyazoknit, hanem harisnyát. Mondjuk vékonyat már csak nadrág alá, szoknyához azért már kell a vastagabb. Ha bélelt csizmát/bokacsizmát veszek, akkor simán jó, de ha bélés nélkülit, akkor veszek rá egy pici zoknit, mert a lábfejem fázik vékony harisnyában. Szeptemberben amikor pár napig hideg volt, összeszedtem egy fincsi kis vesemedence gyulladást mert vékony harisnyában voltam balerina cipővel, és ez akkor kevésnek bizonyult... :(

32/n

2019. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En telen is sokszor hordok mintas neccharisnyat combkozepig ero szoknyaval. A bovebb szoknyakat kedvelem.. Ilyenkor meg bokacsizmaval komolyabb minuszokban hosszabb csizmaval. Bkvzom de egy setahoz is siman belefer.
2020. dec. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én harisnyanadrágot hordok 15-20 denest nadrág alatt.

A kettő pont jó.

F.

2020. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Hat en megfagynek benne, bar en lany vagyok. A sracok nem fazosak, ugy latom :D
2020. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!